close
Zrezygnuj z Zakopanego, postaw na Poronin i Bukowinę!

Zrezygnuj z Zakopanego, postaw na Poronin i Bukowinę!

Urlop spędzony w cieniu Tatr dla wielu jest spełnieniem marzeń. Faktycznie Podhale może zachwycić: wspaniałe panoramy, ale również górska atmosfera, góralski klimat, możliwość poznania tego folkloru z bliska. Jakie miasto wybrać na niezapomniany urlop w górach? Zdania są podzielone!

Kameralna atmosfera czy zgiełk i hałas?

Zakopane bez wątpienia stanowi jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce. Niestety, niedostosowana infrastruktura, wysokie ceny oraz niska jakość usług sprawia, że wiele osób po pobycie w tym mieście nie chce już tam wracać. Prawdą jest, że Zakopane bardzo korzysta ze swojego położenia, nie oferując turystom wiele w zamian. Na miejscu zastaniemy zgiełk, hałas, wysokie ceny oraz liczne stragany z pamiątkami niskiej jakości. Znacznie lepszym pomysłem jest nocleg w Poroninie czy Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie znajdziemy kameralny klimat, ciszę, spokój. Szukając miejsca noclegowego poza Zakopanem warto wziąć pod uwagę Willę Majerczyk. Szczegółowa oferta czeka na stronie willamajerczyk.com.
 

Na co zwracać uwagę podczas szukania noclegu?

Z pewnością istotne jest to, czy pokoje posiadają swoje łazienki – dzięki temu z pewnością podniesiony zostanie nasz komfort. Wiele domów wczasowych oferuje swoim gościom prywatne, zamykane parkingi – to spore ułatwienie dla kierowców w zatłoczonych miastach-kurortach.

Wersja demo symfonia to dobre rozwiązanie

Najwydajniejsze kasy fiskalne na rynku. Jak je rozpoznać?