close
Znajdź wózek idealny na codzienne spacery

Znajdź wózek idealny na codzienne spacery

Wybór wózka spacerowego może dzisiaj być sporym problemem – obecnie wielu producentów proponuje nam tysiące interesujących modeli, różniących się od siebie kolorami, parametrami technicznymi, dodatkami. Kupując wózek spacerowy powinniśmy pamiętać nie tylko o bezpieczeństwie i komforcie dziecka, ale również o własnej wygodzie. Dlaczego?

Bezpieczeństwo dziecka priorytetem

Najważniejszym zagadnieniem dotyczącym wózków spacerowych jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa dziecku. Firmy takie jak espiro.pl proponują klientom modele wózków z pięciopunktowymi, regulowanymi pasami bezpieczeństwa, pasem krokowym, barierką.

Wózek w podróży

Współcześnie podróżowanie stało się znacznie łatwiejsze – wystarczy zapakować niezbędne torby do samochodu i już możemy jechać w drogę. Nowoczesne wózki spacerowe są składane, przez co ich transport nie sprawi żadnego problemu. Złożony wózek bez problemu zmieści się w klasycznym bagażniku lub też bagażniku dachowym.

Wózek do zadań specjalnych

Spacery po chodniku to świetny początek – z czasem jednak warto zejść ze znanych ścieżek i zacząć poznawać przyrodę w lesie, na łące. Umożliwią to koła piankowe o wysokiej odporności na uszkodzenia. Dzięki nim prowadzenie wózka będzie znacznie prostsze i pewniejsze. O wygodę dziecka zadbają amortyzatory, niwelujące wszelkie wstrząsy. Dobrym rozwiązaniem jest również budka wykonana z tkanin odpornych na działanie promieniowania UV.

Miej wszystko pod ręką!

Wygoda rodzica jest tak samo istotna jak wygoda dziecka. Aby mieć wszystko pod ręką producenci wyposażyli swoje wózki w torby zakupowe i kosze umiejscowione pod siedziskiem. Takie elementy pozwolą nam na zaplanowanie dłuższego spaceru lub też zakupów. O wygodę rodzica zadbają także ergonomiczne uchwyty wózka.

O metodzie akrylowej zdobienia paznokci

Przygotowania do sezonu na nartach