close
Zaprojektuj własny ogród zgodnie z oczekiwaniami

Zaprojektuj własny ogród zgodnie z oczekiwaniami

Czy wiesz, że przydomowa przestrzeń może stać się miejscem idealnym do odpoczynku i relaksu dla wszystkich domowników? Wystarczy poświecić nieco czasu i pieniędzy, aby zmienić otoczenie domu nie do poznania. Własny ogród daje wiele możliwości – zaprojektujmy to miejsce w taki sposób, aby stanowiło ono oazę spokoju dla naszych bliskich. Od czego zacząć?

Meble technorattanowe – trwałość i elegancja na lata

Pierwszym krokiem do stworzenia pięknej aranżacji ogrodu jest zakup mebli ogrodowych – znajdziemy je u najlepszych producentów w kraju. Nowoczesne meble ogrodowe znacząco różnią się od kompletów oferowanych 20-30 lat temu. Dzisiaj są one tworzone z wysokiej jakości materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne.

Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – zastosowanie tego tworzywa pozwoliło na wyeliminowanie problemu wilgoci i pojawiania się rdzy. Technorattan jest tworzywem o nieporowatej strukturze, odpornym na działanie promieniowania UV. Nawet po wielu latach zachowa on swój wspaniały kolor. Szeroka gama kolorystyczna mebli technorattanowych pozwoli nam stworzyć taras w stylu prowansalskim czy klasyczny kącik wypoczynku dopasowany do potrzeb wszystkich domowników.

Miejsce osłonięte przed słońcem

Chcąc zapewnić sobie wysoki komfort odpoczynku przede wszystkim zastanówmy się nad tym, w jaki sposób ochronić się przed słońcem. Nadmierne promieniowanie słoneczne jest szkodliwe dla naszego zdrowia! Wśród najchętniej wybieranych rozwiązań wybiera się nowoczesne parasole ogrodowe – posiadają one obszerne czasze oraz liczne punkty regulacji. Osoby ceniące bardziej kompleksowe rozwiązania mogą wybrać nowoczesną pergolę, która pozwoli zadaszyć cały taras i nie przejmować się słońcem czy niespodziewanym deszczem.

Nie tylko kostium kąpielowy! Niecodzienne stroje na plażę