close
Wynajem sal szkoleniowych w Warszawie – najlepsza oferta

Wynajem sal szkoleniowych w Warszawie – najlepsza oferta

Szukasz sali dla swojej firmy, gdzie będzie można poprowadzić konferencję, zaprosić ludzi na wykład, zorganizować jakieś firmowe spotkanie? Jeśli interesuje Cię taka oferta, która zapewni nie tylko duży wybór, dostosowany do konkretnych potrzeb, ale również i pozwoli na wygodny dojazd, a także zaoferuje róże dodatki, zajrzyj na stronę www.automobilklubpolski.pl!

Więcej na temat oferty

Szkoła oferuje 7 nowoczesnymi salami szkoleniowymi, które są klimatyzowane, z dużymi oknami, dobrym oświetleniem, dźwiękoszczelnymi ścianami działowymi i udogodnieniami dla niepełnosprawnych. Sale zlokalizowane są jedynie 15 minut od centrum miasta, zatem dojazd jest naprawdę szybki i wygodny. Liczba możliwych połączeń jest duża, a darmowy, duży parking to kolejny plus obiektu.
Ponadto sale są wyposażane zgodnie z ustaleniami między wynajmującymi a klientem – dlatego można liczyć na przykład na nagłośnienie, tablice czy rzutniki. Warszawa jest ogromnym miastem, ale ciężko natrafić tam na dobrą ofertę w rozsądnej cenie. Wynajem sal szkoleniowych w Warszawie w Automobilklubie Polski to zatem dobry wybór!

Pokój dzienny i pokój nocny, czyli sprytne połączenie

Gniazda podłogowe niezbędne w pomieszczeniach o dużym metrażu