close
Wybierasz się na wakacje nad morze? Nie zapomnij o niezbędnych kosmetykach

Wybierasz się na wakacje nad morze? Nie zapomnij o niezbędnych kosmetykach

19 maja 2016kosmetyki1069Views

Wyjazd nad morze wiąże się nie tylko z zabraniem stroju kąpielowego oraz serii kosmetyków, które uchronią delikatną skórę przed działaniem promieni słonecznych. Zabieramy też olejki czy balsamy do opalania, aby wypracować sobie pięknie brązowy odcień. Jednak wyjeżdżając zapominamy o innych, bardzo istotnych kosmetykach. Zobacz, co powinno się znaleźć w Twojej kosmetyczce!
Balsam do opalania to nie wszystko, choć jest to dosyć istotny kosmetyk przy pakowaniu się na wakacje nad morzem. Bardzo wiele kobiet zapomina o podstawowych produktach, a później w bólach szuka ich w nadmorskich sklepikach czy mini drogeriach. Nie pozwól, by źle skompletowana kosmetyczka sprawiła, że Twoje wakacje nie będą do końca udane.

Zadbaj o włosy

Słońce działa na włosy. Nie zawsze pozytywnie. Choć kochamy te złote refleksy, które tworzą się za sprawą promieni słonecznych to po dłuższym obcowaniu z nimi, włosy stają się słabe, kruche i łamliwe. Bardzo łatwo do ich zniszczenia. Dlatego szampon wzmacniający jest wręcz produktem, który musi się znaleźć w Twojej kosmetyczce. Pamiętaj też w jaki sposób się myje włosy. Większość kobiet myje je tylko raz, później nakłada odżywkę. Wiele też kusi się na ofertę szamponów 2w1. Niestety nie mają one nic wspólnego z ochroną i nawilżeniem. Dlatego szampon wzmacniający używa się dwukrotnie podczas mycia. Za pierwszym razem ściąga cały brud, a za drugim wzmacnia włosy. Na koniec warto położyć odżywkę, którą się spłukuje.

Balsamy po opalaniu

Balsamy na opalanie zabieramy, ale już po opalaniu nie. Gdy skóra jest poparzona, wtedy zaczynają się problemy. Dlatego zamiast na ostatnią chwilę szukać drogerii i cierpieć z bólu, gdy się do niej idzie, wcześniej włóż do kosmetyczki balsam po opalaniu. Pomoże w nawilżeniu skóry, a tym samym ewentualne oparzenia słoneczne będą mniej bolesne, ale też pozwoli utrzymać dłużej piękną opaleniznę. Chyba warto dla samego faktu zabrać ze sobą ten kosmetyk?
Szampon wzmacniający, balsam po opalaniu – są to priorytetowe kosmetyki, które należy ze sobą zabrać. Ale pamiętaj też o nawilżeniu skóry twarzy oraz dłoni. Słońce powoduje parowanie wody z organizmu, dlatego na różne sposoby należy uzupełniać ten związek.
Zobacz czym wzmocnić swoje włosy w sklepie Farmona

Wymiana pieniędzy w kantorze internetowym – co warto wiedzieć?

Grillowy niezbędnik – jakie przybory warto mieć od ręką w czasie przyjęcia w ogrodzie?

http://datasolutions.com.pl/analizy-sportowe/ http://za10froszy.pl http://humpday.com.pl