close
WPROWADZENIE PROGRAMU HOTELOWEGO TO CZYSTY ZYSK DLA HOTELARZA

WPROWADZENIE PROGRAMU HOTELOWEGO TO CZYSTY ZYSK DLA HOTELARZA

Po to się prowadzi biznes, żeby na nim zarabiać. Dąży się do tego na rozmaite sposoby, od cięcia wszelkich kosztów po inwestowanie w rozwiązania, które w pewnej perspektywie czasu nie tylko się zwrócą, ale też pozwolą na duże zwiększenie przychodów. Tak samo robi też wielu działających w szeroko pojmowanej branży turystycznej hotelarzy.


Dwa, a nawet więcej w jednym

Program hotelowy NFHotel pozwala zarówno na ograniczenie wydatków, jak też porządne rozbujanie sprzedaży wolnych pokoi. Obie te korzyści najmocniej widać przy pozyskiwaniu klientów przez internet, którym system może zarządzać praktycznie samodzielnie i w całości. Moduł rezerwacyjny na rozmaitych stronach www oraz portale turystyczne takie jak cieszący się pozycją lidera w tym segmencie rynku. To dwa najbardziej podstawowe narzędzia, które pozwalają dotrzeć do potencjalnych gości za pośrednictwem sieci.

Szybka i bezproblemowa synchronizacja tego wszystkiego z rezerwacjami dokonywanymi bezpośrednio na recepcji zwyczajnie wykracza poza ludzkie możliwości. Dlatego warto wdrożyć program hotelowy z channel managerem, który zautomatyzuje właściwie cały ten czasochłonny proces. Nie wspominając już o jego znacznym przyspieszeniu. Pracownikowi trzeba by to liczyć w minutach, a NFHotel załatwi wszystko (w dużo większych ilościach) w ciągu sekund.

Najwydajniejsze kasy fiskalne na rynku. Jak je rozpoznać?

Czy skuteczne promowanie firmy musi być drogie?

zobacz tu https://chuck.com.pl http://adamama.org stomatolog Kraków ortodoncja katowice