close
Wózki dziecięce X-Lander

Wózki dziecięce X-Lander

x lander xa X-Lander to firma, która wyróżnia się (na plus, a nawet na duży plus) na tle innych producentów wózków dziecięcych, tego ukryć się nie da. Oferta jest wyjątkowo ciekawa, a podział na wózki miejskie i terenowe powinien być standardem także wśród innych firm produkujących wózki dziecięce.
Chociaż, jak się nad tym zastanowić, chodniki i krawężniki większości polskich miast wyglądają tak, że poruszać się po nich powinno czołgiem, a nie wózkiem dziecięcym… Ale odchodzimy od sedna sprawy.
Bez obaw, dziury w chodnikach nie muszą być już takie straszne, bo na szczęście istnieje X-Lander i jego 30 miesięcy gwarancji oraz oferta serwisowania door-to-door, więc nawet jeśli jakimś cudem polskie warunki pokonałyby wyprodukowany przez nich wózek, mamy pewność szybkiej naprawy – deklarują, że większość wózków trafia do swoich małych właścicieli i ich rodziców w ciągu 72 godzin, naprawdę imponująca statystyka i dbałość o klienta. Dodałabym, że to też powinno być standardem, ale cóż, nie chcę się powtarzać.
No dobrze, ale co zrobić, jeśli marzy nam się lekki i zwrotny wózek miejski, bo wyrabianie prawa jazdy na czołg nam się nie uśmiecha? Można wybrać, któryś z wózków z linii terenowej X-Landera, chociażby X Lander Xa. Zwrotne kółka, stabilna konstrukcja, całość nie waży tak dużo, bo 14 kilogramów, wszystkie koła są pompowane, przednie są obrotowe i z funkcją blokady. Poza tym dołączono do wózka także duży kosz przeznaczony na zakupy. W efekcie powstał wózek, który da sobie radę nie tylko z chodnikami w polskich miastach, ale świetnie się sprawdzi na dłuższych wycieczkach w dziksze tereny.

Biuro tłumaczeń Poznań

Ajurweda

zobacz tu http://multi-mac.pl http://mna-sf.org stomatolog Kraków ortodoncja katowice