close
Transfer danych – zadbaj o bezpieczeństwo swoich dokumentów

Transfer danych – zadbaj o bezpieczeństwo swoich dokumentów

28 kwietnia 2016oprogramowanie dla firm833Views

Bezpieczeństwo w sieci to temat stale podnoszony, nie tylko przez zwykłych użytkowników, ale przede wszystkim przez duże firmy i przedsiębiorstwa. Każdego dnia wysyłają one i odbierają setki informacji związanych z rachunkami, fakturami, korektami faktur, zamówieniami, analizami. Bezpieczeństwo tego rodzaju dokumentów jest kwestią priorytetową, szczególnie jeśli mogłyby one wpaść w niepowołane ręce. W celu usprawnienia i dodatkowego zabezpieczenia transferu programiści każdego dnia szukają nowych rozwiązań. Jednym z najchętniej wykorzystywanych jest oprogramowanie marki Comarch.
ECOD to wygodne i intuicyjne rozwiązanie, które sprawdza się w każdym przedsiębiorstwie, bez względu na branżę. ECOD to platforma, dzięki której wymiana dokumentów przebiega bezproblemowo i błyskawicznie. Platforma ta działa w chmurze, przez co użytkownicy mogą nie tylko oszczędzić pieniądze, ale przede wszystkim miejsce na firmowych dyskach. Takie rozwiązanie jest idealne dla przedsiębiorców podróżujących – platforma, dostępna on-line, daje szansę na wgląd transferów dokumentów gdziekolwiek tylko jesteśmy. Oprogramowanie tego typu działa na telefonach z dostępem do sieci i o konkretnych wymaganiach systemowych.

Jakie dokumenty prześle ECOD?

Jakie dokumenty możemy przesyłać przy pomocy ECOD? Przede wszystkim są to różnorodne faktury, rachunki, korekty, formatki i wiele innych. Osoby pracujące na platformie ECOD wspominają, że jest ona idealna również do dzielenia się raportami czy analizami. Dokumenty w postaci elektronicznej wymieniane są bezpośrednio pomiędzy systemami kontrahentów – nie ma możliwości, aby dostęp do nich miały osoby trzecie.
Istotnym jest również fakt, że oprogramowanie to pozwala na niewielkie korekty automatyczne, podczas wpisywania danych do faktur. Wszystko za sprawą inteligentnej kontroli systemu.

Budowa domu – czy możliwe są oszczędności?

Aranżacja pokoju dziennego