close
Szkolenia Oracle

Szkolenia Oracle

3 grudnia 2014szkolenia oracle651Views

Powszechna komputeryzacja przedsiębiorstw wymaga zastosowania odpowiednich programów do zarządzania bazami danych. Na polskim rynku można wyróżnić kilka, spośród największych firm, specjalizujących się w tworzeniu rozwiązań usprawniających procesy biznesowe oraz infrastrukturę IT. Jedną z nich jest firma Oracle.

Oracle

Firma zajmuje się tworzeniem specjalistycznym programów dla organizacji rządowych, dla służby zdrowia, czy branży motoryzacyjnej. Zastosowanie oprogramowania Oracle, szczególnie w chmurze, jest bardzo powszechne. Firma ta zajmuje się również tworzeniem rozwiązań do ochrony i zarządzania informacjami w firmie. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, osoby mające do czynienia w swej pracy z oprogramowaniem Oracle powinny wziąć pod uwagę uzyskanie Certyfikatu Oracle. Certyfikatu, który będzie potwierdzeniem dla potencjalnych pracodawców ich wiedzy.

Certyfikat

Certyfikat Oracle można zdobyć poprzez uczestnictwo w dedykowanych ku temu szkoleniom. Wbrew pozorom szkolenia Oracle dają liczne korzyści nie tylko tym, którzy na co dzień związani są z tym oprogramowaniem. Poprzez posiadanie tego certyfikatu można zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Wiedzą o tym studenci, jak również niezależnie funkcjonujący doradcy. Można wybierać pośród kilkunastu rodzajów szkoleń. Najpopularniejszym rodzajem szkolenia Oracle jest administracja bazą danych Oracle oraz archiwizacja i odtwarzanie baz danych. Każde z tych szkoleń ma swoją odrębną klasyfikację. Wiedzę, na przykład, z zakresu projektowania baz danych Oracle można zdobywać na poziomie podstawowym, średnio-zaawansowanym czy zaawansowanym. Na szkolenia Oracle decydują się zresztą nie tylko i wyłącznie osoby indywidualne.

Wartość dla przedsiębiorców

Wartość i znaczenie szkoleń Oracle coraz częściej doceniają również prywatne przedsiębiorstwa. Decydują się opłacić kurs Oracle swoim pracownikom do realizacji celów firmy. Jak była mowa na początku, firma Oracle zajmuje się tworzeniem wielu różnych rozwiązań usprawniających funkcjonowanie przedsiębiorstwa przeróżnych branż. Szkolenia Oracle dotyczą więc wyspecjalizowanych zagadnień. Szkolenie Oracle dla Administratorów powinny jednak przede wszystkim przygotować słuchaczy do zdobycia certyfikatu będącego potwierdzeniem nabytych umiejętności.

Gdzie wziąć udział w szkoleniu?

Tego typu szkolenia organizowane są na terenie całej Polski. Ich koszt waha się od 1300 zł do nawet 3000 zł. W przypadku kursów obejmujących naukę administrowania baz danych, duży nacisk powinien być położony na czynności związane z wykonaniem kopii zapasowych. Istotnym zagadnieniem jest również polityka bezpieczeństwa baz danych Oracle. Osoba poważnie myśląca nad zdobyciem certyfikatu Oracle, powinna zastanowić się nad tym, które szkolenie pomoże jej wspinać się po szczeblach kariery. Być może ma ona na oku przedsiębiorstwo, w którym chciałaby pracować wykorzystujące wspomniane oprogramowanie. Osoby poszukujące pracy, powinny mieć świadomość, że w dzisiejszych, trudnych czasach, liczą się głównie umiejętności potwierdzone zdobytymi certyfikatami. Z kolei dla pracowników, szkolenie Oracle pomoże pokonywać przeszkody w administrowaniu tym systemem.
Zapraszamy na szkolenia Oracle z CTS: cts.com.pl/szkolenia-it/Szkolenia-OracleSQL

Osuszanie zawilgoconych pomieszczeń

Szkoły jazdy dla kobiet – co je wyróżnia czy warto skorzystać z oferty