close
Sprzedawaj lub wypożyczaj

Sprzedawaj lub wypożyczaj

Fotobudki szturmem wkradły się na nasze imprezy i szybko podbiły nasze serca. Moda na nie przybyła do nas ze Stanów Zjednoczonych i dzisiaj święci prawdziwe triumfy. Trudno jest sobie obecnie wyobrazić wesele bez tego urządzenia, które umila czas i pozwala nam zachować wspomnienia na dłużej.

Niezapomniane wrażenia

Sprzedaż fotobudek, a także ich okazjonalne wypożyczanie to dzisiaj całkiem dochodowy interes. Pojawiają się one bowiem nie tylko na wspomnianych już weselach, ale również na zabawach karnawałowych, balach studniówkowych, na wieczorach panieńskich czy kawalerskich, na urodzinach, rocznicach oraz w klubach podczas dyskotek. Nie ma takiej osoby, która nie chciałaby sobie zrobić pamiątkowego zdjęcia z rodziną czy znajomymi, w śmiesznych przebraniach, a dzięki temu wspaniale się zabawić. Fotobudka oferuje nam niezapomniane wrażenia i nieskończoną ilość zdjęć, dzięki czemu każdy gość z pewnością będzie miał okazję i czas, aby z niej skorzystać.

Zawsze pytaj o szczegóły

Kiedy kupujemy fotobudkę, a zwłaszcza kiedy ją wypożyczamy musimy jednak zwrócić uwagę na wiele bardzo ważnych szczegółów. Przede wszystkim zapoznajmy się z parametrami technicznymi, umówmy dokładnie godzinę przyjazdu na imprezę i zapytajmy o rodzaje zdjęć, jakie może wykonywać, dostępne tła, możliwości wydruku czy przesyłania fotografii oraz wiele innych. Kiedy zamawiamy ją na jakiekolwiek wydarzenie konieczna będzie też osoba, która będzie ją obsługiwała i sprawdzi czy na pewno wszystko będzie dobrze działało. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy z naszych gości, od razu, na miejscu otrzyma fotografię na pamiątkę i będzie dobrze wspominał to ważne dla nas wydarzenie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk – SMOVE

Wystylizuj się do zdjęcia

Aby korzystać czy móc wypożyczać fotobudki konieczne jest spełnienie odpowiednich warunków przestrzennych i technicznych. Chodzi tutaj głównie o odpowiednie miejsce oraz dostęp do zasilania. Sprzedaż fotobudek często łączy się, ale wcale nie musi, z nabyciem też wszystkich koniecznych akcesoriów do wykonywania zabawnych zdjęć. Maski, peruki, okulary, kapelusze, opaski, chustki, a także śmieszne napisy i stroje oraz całe mnóstwo innych rzeczy sprawią, że każdy gość będzie mógł się odpowiednio wystylizować. Możliwy jest zazwyczaj też wybór ramki do zdjęcia, napisów oraz tła, które najbardziej nam odpowiada. Fotobudki stale się rozwijają i w kolejnych, coraz nowszych modelach, montowane są coraz bardziej wymyślne funkcje, dzięki czemu bez problemu zaskoczymy naszą rodzinę i przyjaciół. W wielu najnowszych można też tworzyć gify czy filmy.

Jak zorganizować udane urodziny dziecka

Który rower kupić?