close
Spotkania firmowe z dala od dusznych sal biurowych

Spotkania firmowe z dala od dusznych sal biurowych

Nasze życie zawodowe często rzuca nas daleko poza obszar biura – najczęściej związane jest to z dalekimi podróżami służbowymi. Zorganizowanie takiej podróży spoczywa zazwyczaj na barkach samego pracownika. Jak przygotować się do podróży służbowej, aby przebiegła ona możliwie najlepiej i bez komplikacji?

Wybierz środek transportu

Wybór środka transportu nie jest oczywisty podczas podróży służbowej. Jeśli udajemy się do dużego miasta i mamy pewność, że poruszać się będziemy po centrum, zdecydowanie najlepszą opcją będzie dojazd pociągiem i taksówki. Jeśli jednak nasza podróż skończy się w mniejszej miejscowości warto mieć wynajęty samochód służbowy. W obu przypadkach bardzo ważne jest, abyśmy zachowali paragony czy też faktury za wynajem czy bilety – wszystko to później zostanie rozliczone przez firmową księgową.

Wybierz miejsce, gdzie się zatrzymasz

Podczas kilkudniowych delegacji bardzo ważne jest znalezienie odpowiedniego hotelu. Wiele hoteli, w tym windsorhotel.pl, oferuje swoim gościom biznesowym wyjątkowe oferty. Osoby podróżujące służbowo mogą liczyć nie tylko na komfortowy pokój z wszelkimi dogodnościami, ale także możliwość skorzystania ze śniadania w formie szwedzkiego stołu. W topowych hotelach znajdziemy również strefy SPA, a w nich baseny, sauny, jacuzzi, możliwość odpłatnego skorzystania z zabiegów odnowy biologicznej. W okresie letnim wiele hoteli wypożycza swoim gościom np. rowery.

Spotkanie w sali konferencyjnej

Hotele zaproponują nam również możliwość wynajęcia sal konferencyjnych, jeśli okaże się to niezbędne do zorganizowania spotkania z kontrahentami. Takie sale są zazwyczaj doskonale przygotowane i komfortowe dla gości. Znajdziemy w nich elementy niezbędne do prowadzenia prezentacji, również nagłośnienie.

Poczuj wiosnę w kuchni!

Jaki wybrać tusz do drukarki atramnetowej?