close
Rozrywka na imprezkę

Rozrywka na imprezkę

Imprezy typu wieczór kawalerski lub panieński, wesele, integracja muszą mieć ciekawą oprawę. Wiąże się to między innymi z faktem, że na tego typu imprezach powinny znajdować się ciekawe rozrywki. Jedną z nich z powodzeniem może fotobudka. Fotograficzny kącik z ciekawymi gadżetami i miejscem do robienia zabawnych zdjęć może dostarczyć dużo radości.

Co to jest fotobudka?

Fotobudka to urządzenie, które robi zdjęcia w ciągłych seriach, co 30 sekund. Zdjęcia są natychmiast drukowane, najczęściej w dwóch równych paskach.Urządzenie ma różne kształty i gabaryty, grupa osób może w nim przybierać różne pozy i robić śmieszne miny, dodatkowo można się zdobić ciekawymi gadżetami. Budka do robienia zdjęć doskonale sprawdza się na urodzinach, imprezach weselnych, bankietach czy różnego rodzaju przyjęciach, może być też doskonałym prezentem dla młodej pary lub solenizanta. Tym bardziej, że zrobione zdjęcia pozostaną wspaniałą pamiątką z danej imprezy na długie lata.Zdjęcia zrobione w ten sposób, zawsze są spersonalizowane i mają specjalny nadruk informujący o danej imprezie.

Jak to działa?

Zabawa z fotobudką jest bardzo prosta, ustawiamy się przed automatem, wciskamy na ekranie dotykowym znak „start” i czekamy na serię czterech zdjęć, które w bardzo szybkim tempie zostają wydrukowane. Decydując się na sesję zdjęć, dobrze jest zapoznać się z załączonymi gadżetami. Dzięki ciekawym stylizacjom, zdjęcia mogą być fajne, śmieszne i jedyne w swoim rodzaju. Jest to ciekawa rozrywka na niejednej imprezie i co najważniejsze, zrobione w niej zdjęcia są potem przyjemną pamiątką.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na fotobudka – https://smove.pl/

Modna atrakcja

Budka z aparatem fotograficznym to dzisiaj jedna z najmodniejszych atrakcji. Potrafi uatrakcyjnić niejedno wesele i niejedną ciekawą imprezę.Urządzenie jest mobilne i zawsze łatwo można je wypożyczyć, ta ciekawa atrakcja potrafi wspaniale zabawić gości. Koszt jej wypożyczenia plasuje się między 700 a 1200 zł i zależy od czasu, na jaki się ją wynajmuje. W cenie wynajęcia jest dowóz urządzenia, rożnego rodzaju gadżety i tła do zdjęć, nielimitowana ilość, oznaczonych logiem imprezy, zdjęć oraz kopia zdjęć na DVD lub pendrive. Ta modna atrakcja jest zawsze bardzo oblegana i niejednokrotnie trudno jest się do niej dopchać. Z fotobudką jest wiele śmiechu i radości, dlatego też staje się to coraz modniejszą atrakcją.Coraz popularniejsze stają się też fotobudki robiące zdjęcia wraz z ciekawymi animacjami, są to tak zwane GIF – budki, które mają możliwość przesłania zdjęcia, od razu, na maila lub facebook a.

Praktyczny poradnik – jak buty na wiosnę wybrać?

Wybór odpowiednich okien

http://ndsworlds.com http://jokris.pl http://meblenaogrod.com.pl stomatolog Kraków ortodoncja katowice