close
Poznaj zalety mebli technorattanowych

Poznaj zalety mebli technorattanowych

9 maja 2016855Views

Przymierzając się do kupna mebli ogrodowych czy balkonowych powinniśmy brać pod uwagę nie tylko ich cenę, ale przede wszystkim trwałość, wygląd. Liczy się też łatwość czyszczenia, czas konserwacji tworzywa. Jakie meble są obecnie kupowane najczęściej? Co wybrać, aby nadać naszemu tarasowi czy balkonowi wyjątkowy wygląd?
W sklepach meblowych znajdziemy meble wykonane z technorattanu, tworzyw sztucznych, aluminium oraz litego drewna. W zależności od posiadanego metrażu oraz oczekiwań możemy też dopasować stoły, kufry, skrzynie – co tylko dusza zapragnie. Ważne jest jednak aby sprawdzić, jaki rodzaj mebla najlepiej sprawdzi się w naszych warunkach. Inne meble wykorzystamy na niewielkich balkonach, jeszcze inne na przestronnych tarasach. Ważny jest też pomysł na aranżację!

Lekkość, trwałość

Meble technorattanowe są obecnie najczęściej wybieranymi wśród licznych propozycji producentów. Nie powinno to dziwić – są odporne na uszkodzenia, zmienne warunki atmosferyczne, działanie promieni słonecznych. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych konstrukcjach, co zapewnia im dużą lekkość- można przenosić je bez wysiłku, zmieniać ich położenie czy szybko schować w razie nadchodzącego deszczu. Technorattan pokrywający wierzch konstrukcji to tworzywo sztuczne, wykonano z największą precyzją, aby jak najdokładniej odwzorowywało strukturę i wygląd naturalnego rattanu. Nie ma również żadnych problemów z czyszczeniem mebli technorattanowych. Technorattan daje możliwość wykonania nie tylko samych mebli 0 bez problemu na naszym balkonie czy tarasie możemy również umieścić donice, kufry czy stoliki z tego samego tworzywa.

meble ogrodowe
Zestaw VENEZIA

Fotografie są własnością: gardenspace.pl.

Platformy e-learningowe – co warto o nich wiedzieć?

Kredyty, raty i debety, czyli kilka słów o twojej historii kredytowej