close
Powiększanie piersi to nie tylko zwykła zachcianka

Powiększanie piersi to nie tylko zwykła zachcianka

30 lipca 2016chirurgia992Views

Panie z ponętnym i pokaźnym biustem nie są w stanie zrozumieć kobiety, która nie może pochwalić się takimi atrybutami. Chociaż najpiękniejsze jest to, co dała nam natura, sztuczne piersi również całkiem dobrze spisują się w ich imitowaniu, co sprawia, że na powiększanie biustu decyduje się coraz więcej osób.

Dla kogo jest powiększanie biustu?

Nie od dziś wiadomo, że biust uznawany jest za symbol kobiecości, więc posiadaczki mniejszych rozmiarów miseczek mają z tego powodu kompleksy. Dodatkowym problemem jest fakt, że z wiekiem piersi się zmieniają, co jest kolejną troską pań. Powiększanie biustu nie jest tylko lekarstwem na każdą niedoskonałość estetyczną, ponieważ pacjentki zdają sobie sprawę, że dochodzi do poważnej ingerencji w ich ciało, co nie pozostanie bez echa ze strony organizmu. Nikt nie będzie decydować się na inwazyjny zabieg plastyczny, jeśli dana część ciała nie stanowi większego problemu. Istnieją przecież na rynku preparaty powiększające piersi bez konieczności położenia się pod skalpel czy też bielizna typu push-up. Możliwości jest wiele, więc wskazania na operację powiększania biustu są ściśle określone. Najbardziej na takim zabiegu mogą skorzystać panie z małym biustem o jędrnej skórze bez obwisłości. Z kolei pacjentki z dużymi piersiami, które utraciły ową jędrność, również mogą zastosować implanty, jeśli zdecydują się jednocześnie na przeprowadzenia zabiegu plastyki piersi. Z możliwości powiększenia biustu mogą skorzystać pacjentki z przedziału wiekowego 18-50 lat.

Jaki mamy wybór?

Najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o powiększanie biustu, jest decydowanie się na powiększenie piersi o jeden lub maksymalnie dwa rozmiary miseczki. Dzięki temu można liczyć na uzyskanie naturalnego wyglądu, na czym przecież paniom najbardziej zależy. Oczywiście dostępne są też bardziej zaawansowane ingerencje w ciało, ale powiększenie piersi o więcej rozmiarów pod naciskiem pacjentki, trzeba wykonywać kilkoma zabiegami, które są rozłożone w czasie co najmniej co kilka miesięcy. W tym przypadku zwiększa się też możliwość pojawienia się komplikacji.

Rodzaje implantów

Obecnie stosuje się implanty silikonowe oraz solne, o kształcie okrągłym lub anatomicznym. Podczas wizyty, można porównać dostępne produkty i dopasować odpowiedni dla siebie rodzaj implantu w czym pomoże z całą pewnością doświadczony specjalista. Wybór implantu zależy od wielu indywidualnych czynników, ale głównymi są rozmiar piersi, ich kształt oraz możliwości finansowe pacjentki. Zanim jednak przystąpimy do „przymierzania”, należy zaliczyć dokładną konsultację z chirurgiem plastycznym, który będzie miał przeprowadzić zabieg powiększania biustu.

Meble w pokoju dziecka

Zatroszcz się o rozwój swojego ciała i umysłu