close
Pomysł na kuchnię o niewielkim metrażu

Pomysł na kuchnię o niewielkim metrażu

Pomysł na kuchnię może być najróżniejszy. Wiele osób marzy o tym, aby do dyspozycji mieć wielki metraż, gdzie nie będzie chociażby problemu z poruszaniem się. Niestety, ale nie zawsze możemy spełnić nasze marzenia. Co nie oznacza faktu, że nasza mała kuchnia musi być zaniedbana.

Pomysł na kuchnię w stylu skandynawskim

Pomysł na kuchnię w chłodnym, skandynawskim stylu jest czymś bardzo inspirującym, co pozwoli nam na dowolne zagospodarowanie przestrzeni. Jeżeli nasza kuchnia jest długa, ale wąska to zabudowę kuchenną ustawiamy pod jedną ścianą. Wszystkie szafki oraz sprzęty AGD dajemy pod jedną ścianę, dzięki czemu uda nam się zaoszczędzić trochę miejsca na mały stolik umieszczony na specjalnych zawiasach.Kiedy stolik nie będzie używany, będzie można go opuścić. Takie chowane rozwiązania bardzo dobrze spisują się w takich małych pomieszczeniach, nie tylko jeśli chodzi o kuchnię.

W stylu rustykalnym

Pomysł na kuchnię w stylu rustykalnym jak się okazuje jest tanim i świetnie sprawdzającym się pomysłem. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, jeżeli kochamy biel, ale przeplataną chociażby naturalnymi akcentami pod postacią jasnej zieleni. Jak się okazuje do kuchni w stylu rustykalnym można wybrać szafki kuchenne pochodzące chociażby z targu staroci do odnowienia. Sami możemy wykazać się talentem przy malowaniu mebli, co jak się okazuje nie jest niczym trudnym. Stalowy zlewozmywak, blat z laminowanej płyty i ładnie dobrane firanki wprowadzą sielski i bardzo przytulny klimat do naszej kuchni. 

Co to jest kancelaria notarialna i czym się zajmuje notariusz?