close
Pokój dzienny i pokój nocny, czyli sprytne połączenie

Pokój dzienny i pokój nocny, czyli sprytne połączenie

Współczesny styl bycia w dużej mierze polega na wielofunkcyjności. Lubimy i chcemy robić kilka rzeczy jednocześnie w jednej przestrzeni. Rozwój technologiczny nam to w ostatnim czasie zdecydowanie ułatwia i umożliwia. Na przykład perfekcyjne niejednokrotnie łączenie pracy z wypoczynkiem i przenikanie się strefy domowej z zawodową. Także nasze wnętrza stają się coraz bardziej umowne. Kuchnia zamienia się w elegancki salon, taras jest jadalnią, a korytarz eleganckim salonem.

Mało przestrzeni a dużo pomysłów

Często jedno pomieszczenie zmienia się w zależności od chwilowych potrzeb domowników. Dzieje się tak również wtedy, gdy zależy nam na oszczędzeniu miejsca. Kiedy jeden pokój ma być równocześnie biurem, salonem i sypialnią. Wtedy musimy go sprytnie urządzić. Nic trudnego. Pomogą w tym meble, które znajdziemy na stronie gama-sklep.com.pl.

Tanie kanapy z funkcją spania

Meblami wielofunkcyjnymi z całą pewnością są tanie kanapy z funkcją spania. Posiadające też pojemnik na pościel, który ułatwia uporanie się z porannym rozgardiaszem. Kiedy to o poranku zamieniamy sypialnię w salon. Łóżko zamienia się wówczas w wygodną kanapę do posiedzenia, do wypoczynku i do pracy. Takie rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w małych mieszkaniach czy domach. Docenimy je także wówczas, gdy będziemy chcieli przenocować gości.

Fotele rozkładane

Modne stają się także znane z minionych dziesięcioleci fotele rozkładane. Zazwyczaj nieco większe od tych standardowych, ale mniejsze od sofy czy kanapy. Zmieniające się w jednoosobowe łóżko. Taki fotel to świetny mebel na przykład do ciasnej kawalerki, która jest osobistym królestwem singla. Przyda się poza tym w każdym mieszkaniu jako dodatkowe miejsce do spania dla gości i domowników. Meble tego typu to po części odpowiedź na panujący obecnie trend związany z małymi domami, które coraz więcej osób wybiera jako swoje miejsce do życia. Małą przestrzeń trzeba wówczas zagospodarować co do milimetra.

Meble hotelowe

Wynajem sal szkoleniowych w Warszawie – najlepsza oferta