close
Poczuj wiosnę w kuchni!

Poczuj wiosnę w kuchni!

Długie wieczory, krajobraz przykryty grubą warstwą białego puchu, brak ruchu i ciężkostrawna dieta… Masz już dość ciągnącej się zimy? Zanim wiosna rozgości się w naszych kalendarzach, minie jeszcze wiele tygodni. Możesz umilić sobie czas oczekiwania do roztopów, wzbogacając swoją dietę o lekkie potrawy przywołujące wspomnienie wakacji!

 

Czary z pary

Jakie potrawy jednoznacznie kojarzą się z latem? Oczywiście te stworzone na bazie warzyw i owoców! Świetnym sposobem na przygotowanie niskokalorycznego, wartościowego obiadu jest przyrządzenie ulubionych warzyw, delikatnego mięsa drobiowego czy ryby na parze! Dietetycy od lat polecają gotowanie na parze osobom pragnącym bezboleśnie zrzucić nadprogramowe kilogramy. Możesz mieć pewność, że prowadzenie niewielkich zmian pozwoli Ci wreszcie poczuć się lekko. Praktyczne garnki z nakładkami do gotowania na parze znajdziesz między innymi na stronie gerlach.pl.

 

Lekkie smażenie

Uwielbiasz smażone potrawy i ciężko Ci z nich zrezygnować? Wbrew pozorom – wcale nie musisz! Nowoczesne patelnie z powłoką non-stick pozwolą Ci cieszyć się smakiem ulubionych, smażonych ryb czy mięsa, a jednocześnie zadbają o Twoją sylwetkę. Popularne niegdyś patelnie z powłoką teflonową zostały wyparte przez modele wzbogacone warstwą ceramiki – naturalnej substancji, która nie wydziela żadnych szkodliwych dla ludzkiego organizmu związków. Aby szybko usmażyć aromatyczny, soczysty obiad, wystarczy użyć jedynie kilku kropel tłuszczu! Patelnie ceramiczne umożliwiają obróbkę pokarmu w stosunkowo niskich temperaturach, co pozytywnie przekłada się na smak i jakość dań, które trafiają na Twój talerz.

Klinika ortopedyczna Body Move, pomogła już niejednej osobie

Spotkania firmowe z dala od dusznych sal biurowych