close
Po co przeprowadzać psychotesty dla kierowców?

Po co przeprowadzać psychotesty dla kierowców?

1 października 2017Psychotechnika Warszawa466Views

Niemal wszyscy posiadają teraz prawo jazdy. Umiejętność jazdy samochodem jest dosyć powszechna, ale liczba wypadków świadczy i o tym, że wiele osób nie przywiązuje zbytniej wagi do doskonalenia swoich umiejętności i zachowuje się na drodze zbyt brawurowo, albo postępuje niezgodnie z przepisami. Sporo szkód można spowodować prowadząc pojazd osobowy, dostępny dzięki posiadaniu prawa jazdy kategorii B.

Konieczność przejścia psychotestów

Warto jednak wyobrazić sobie ile szkód mogliby spowodować kierowcy kierujący większymi pojazdami – ciężarówkami czy autobusami. Właśnie dlatego wszystkie osoby, które chcą prowadzić pojazdy komunikacji publicznej – przewożące dużą liczbę ludzi czy to z miasta do miasta, czy pomiędzy różnymi punktami w mieście – muszą się poddać specjalnym psychotestom.
Psychotesty dla kierowców sprawdzają różne umiejętności – między innymi czas reakcji. Testy można wykonać w wielu ośrodkach – w Warszawie jednak najlepszy jest Automobilklub Polski. To ośrodek posiadający długą historię – z doświadczonymi instruktorami i prowadzącymi zajęcia. Warto tam odbyć cały kurs – wraz z testami psychologicznymi.
Namiary na ofertę – Psychotechnika Warszawa

Kupujemy używany samochód marki BMW

Nauka gwarancją sukcesu