close
Piękno Prowansji powraca we wnętrzu

Piękno Prowansji powraca we wnętrzu

Malownicza Prowansja – warto wciąż do niej powracać i napawać się jej pięknem. Ale takie powroty przecież nie zawsze są możliwe. W takim razie przenieśmy kawałek Prowansji do naszych wnętrz. Zwłaszcza że styl ten jest niezmiernie popularny. Nic dziwnego, przecież odwołuje się do urody samej natury, do prostoty formalnej, do lekkości wizualnej.

Kawałek Prowansji w salonie i w kuchni

Na stronie gama-sklep.com.pl odnajdziemy meble w różnym stylu, także prowansalskim. Bez trudu wykreujemy salon czy kuchnię, w której zapanuje biel i natura. O urodzie takich aranżacji niech świadczą meble kuchenne Gama, na przykład zestaw Prowansja od producenta Gała. To po prostu fragment Prowansji w naszym domu czy mieszkaniu! W dodatku w nowoczesnym wydaniu. Znajdując się w kuchni tak umeblowanej, mamy wrażenie, że gdy popatrzymy przez okno, zobaczymy prowansalskie widoki.
Kuchnia Prowansja dzięki jasnemu wybarwieniu sosny andersen nadaje pomieszczeniu lekkości wizualnej i stylistycznej. Jej niewątpliwą ozdobą są subtelne witryny oraz delikatnie zdobione fronty.
Jeśli z kolei chcemy urządzić salon w prowansalskim stylu, to wówczas zestaw Alice od producenta Szynaka Meble okaże się inspirujący. Te meble stanowią nowoczesną interpretację prowansalskiego stylu. Można się zakochać w umeblowanym tak subtelnie wnętrzu.

Lawendowy zawrót głowy

Pokój czy kuchnia umeblowana w duchu prowansalskim potrzebuje już tylko odrobiny lawendy. Tego akcentu, który bezpośrednio odwołuje się do Prowansji. Niekoniecznie musi być to świeża lawenda. Ale na przykład lawendowe morze w postaci fototapety pokrywającej jedną ścianę, co zdecydowanie ożywi białą kompozycję pomieszczenia. Albo lawenda w formie fotoobrazu, zawieszonego nad kuchennym stołem. Dekoracja prosta i atrakcyjna.

Jak przebiega depilacja laserowa bikini?

Oferta producentów stojaków reklamowych dla różnych branż

http://4-bet.com.pl zobacz tu http://dicetheatreonice.org stomatolog Kraków ortodoncja katowice