close
Osuszanie mieszkań

Osuszanie mieszkań

28 listopada 2014osuszanie mieszkańwilgoć673Views

Jeżeli zależy nam na tym by osuszanie mieszkań było wykonane w sposób przede wszystkim skuteczny to warto skorzystać z innowacyjnej techniki jaką jest elektroniczny system osuszania murów. Metoda ta pozwala na całkowite pozbycie się wilgoci z budynku (nawet bardzo zawilgoconego) oraz przeciwdziała jego ponownemu pojawianiu się.
Tak więc jeżeli obawiamy się że przy kolejnym okresie zimowym problem pojawiającego się grzyba i stęchlizny w naszym domu znów powróci to możemy raz na zawsze o tym zapomnieć. Niewielkie urządzenie tak zwany aparat montowany jest za pomocą dwóch małych kołków do ścian, które są zawilgocone. Podczas swojej pracy wywołuje one fale magnetyczne, które powodują że woda z zawilgoconych murów wraca z powrotem do ziemi. Fale magnetyczne mają odpowiednią częstotliwość, natężenie oraz kształt. Wszystko dostosowywane jest w zależności od potrzeb konkretnych osób.
Niektóre miejsca wymagają dłuższego działania urządzenia ponieważ mury budynków mogą być grubsze lub też po prostu budynek może być bardziej zawilgocony. Generalnie całość procesu powinna zostać ukończona w okresie od około dwóch do trzydziestu miesięcy. Jeżeli uważamy, że jest to za długi czas to warto pomyśleć o tym, że po zakończeniu osuszania będziemy w stanie raz na zawsze uporać się z problemem. Ponadto aparaty do wykonania elektronicznego systemu osuszania murów powodują również pozytywne skutki po wykonanej pracy. Dzięki działaniu fal magnetycznych tworzą w budynku przyjazny mikroklimat tak więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że w naszym domu po wykonaniu osuszania będziemy się czuli jeszcze lepiej niż przedtem.
Osuszanie mieszkań jest koniecznością dla każdego kto boryka się z problemem wilgoci oraz pleśni i stęchlizny. Na dłuższą metę zamieszkiwanie w takim budynku z pewnością odbije się na zdrowiu naszym oraz naszych najbliższych.

Nietypowe zastosowanie soku z cytryny

Kilka pomysłów na dekoracje bożonarodzeniowe