close
Opakowania zwrotne

Opakowania zwrotne

Opakowania zwrotne z tworzywa sztucznego (RTP) to opakowania wielokrotnego użytku produkowane z tworzyw sztucznych. Zdecydowaną zaletą i gwarancją przyszłości takich produktów jest ich pozytywny wpływ na ochronę środowiska. Opakowania RTP zastępują opakowania jednokrotnego użytku, które zdecydowanie szkodzą środowisku. Poza tym opakowania wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznym mogą zostać poddane procesom recyklingu. Zużyte opakowanie po oczyszczeniu, zmieleniu oraz myciu i osuszeniu może zostać ponownie wykorzystane. Bez żadnych zanieczyszczeń i zbędnych odpadów.

Skrzyniopalety

Skrzyniopalety plastikowe to plastikowe skrzynki o różnorodnych rozmiarach. Skonstruowane są tak, aby umożliwić ich piętrzenie. Są idealnym rozwiązaniem do przechowywania i transportu wielu produktów. Zwłaszcza produktów sypkich, spożywczych czy też warzyw i owoców. Dzięki przemyślanej konstrukcji i możliwości piętrzenia pozwalają zaoszczędzić dużo przestrzeni magazynowej. Pozwalają również zaoszczędzić koszty transportów powrotnych.

Materiał, z którego wykonane są skrzynie plastikowe jest bardzo wytrzymały. Posiada wszelkie niezbędne certyfikaty jakościowe i środowiskowe. Pojemniki występują w wielu rozmiarach, również specjalnych na indywidualne zamówienie klienta. Posiadają również zaawansowane rozwiązania w zakresie transportu, w postaci zastosowania kółek, stóp lub płóz ułatwiających ich przemieszczanie. Skrzyniopalety mogą być konstrukcjami zarówno zamkniętymi, jak i otwartymi. Wszystkie parametry mogą zostać dostosowane do indywidualnych właściwości produktu, który ma być w nich przechowywany i transportowany.

Bezpieczne dla środowiska

W związku z rosnącym zainteresowaniem firm logistycznych i transportowych kwestiami zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska pojemniki wielokrotnego użytku zyskują na popularności. Są przyjazne środowisku i mogą zostać poddane procesom recyklingu. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest ważna z perspektywy potencjalnego klienta.

Zastosowanie skrzyniopalet i innych opakowań wielokrotnego użytku to idealne rozwiązanie do przechowywania i transportu różnego rodzaju produktów. Pozwalają oszczędzić miejsce w magazynie i pozytywnie wpływają na wizerunek przedsiębiorstwa, ze względu na pozytywny wpływ na środowisko. Jest to bez wątpienia niezwykle przyszłościowy produkt.

Dobry serwis rowerowy

Czym są wycieczki skiturowe?