close
Ogród jeszcze bliżej natury

Ogród jeszcze bliżej natury

Ogród to miejsce, w którym natura odkrywa przed nami swoje najpiękniejsze oblicze. Otoczenie bujnych roślin, pachnących kwiatów i samodzielnie uprawianych warzyw daje poczucie bliskości z naturą, do której tęsknimy i uciekamy w wolnych chwilach. Jak stworzyć harmonijną i spójną aranżację, która nie zakłóci naturalnego ładu i harmonii?

Przede wszystkim – meble

Bez wygodnych mebli ogród byłby tylko bezużyteczną przestrzenią. Aby wycisnąć z niego maksimum możliwości, zainwestuj w meble, które rozbudzą potencjał drzemiący tuż za progiem domu! Meble rattanowe zostały stworzone, aby zdobić ogrody i tarasy oraz praktycznie służyć domownikom. Dzięki modzie na rattan możemy wybierać spośród bogatej oferty ciekawych mebli. Krzesła rattanowe z wyplatanymi siedziskami zestawionymi z metalowymi, geometrycznymi nogami, ekskluzywne huśtawki czy wygodne sofy to tylko część różnorodnej oferty dostępnej na rynku. Dobre marki oferują produkty unikatowe, wyplatane ręcznie z materiałów pozyskiwanych z ekologicznych plantacji działających w nurcie idei zrównoważonego rozwoju. W efekcie możemy cieszyć się wyjątkowymi meblami, które nie dość, że zachwycają designerskim wyglądem, to dodatkowo powstały w zgodzie z naturalnym środowiskiem.

Ogród pachnący ziołami

Nie trzeba mieć umiejętności ogrodnika, aby założyć swój własny, mini-ogródek! Piękną i naturalną dekoracją na taras będą kolorowe doniczki z ziołami. Świeża mięta, bazylia czy rozmaryn będą roztaczać wokół przyjemny aromat, my zyskamy ekologiczny dodatek do ulubionych potraw, a taras w prosty sposób zyska na atrakcyjności. Ponadto, warto w ogrodzie ustawić gdzieniegdzie lampki solarne, czerpiące z naturalnej energii słonecznej. Ścieżki i chodniki wyłóż naturalnym kamieniem, zamiast betonowym brukiem.
 
 

Zanim wyjedziesz za granicę

Biuro Twoją wizytówką