close
O niezwykłym lakierze

O niezwykłym lakierze

7 listopada 2016720Views

Wybór odpowiedniego lakieru do samochodu może przynieść kilka trudności. Wiele sklepów oferuje tak różne odmiany, rodzaje, że naprawdę trudno wybrać ten jeden najlepszy. Przed decyzją warto dowiedzieć się o wszystkich możliwościach, aby potem nie żałować. W artykule krótko scharakteryzujemy, czym jest lakier kameleon i dlaczego warto go rozważyć.

Krótki opis lakieru kameleon

Najprościej rzecz ujmując, są to dwuwarstwowe lakiery bazowe. Charakteryzują się one fantastycznymi efektami kolorystycznymi, które przekraczają niekiedy możliwości wyobraźni! Z tego względu zyskał miano naprawdę ekskluzywnego lakieru do samochodów osobowych. Perfekcyjnie sprawdzi się także w przypadku karoserii motocyklowej.
Lakier kameleon sprawia, że powierzchnia pomalowana takim lakierem zyskuje dużą odporność na wszelkie działania atmosferyczne. A jest to bardzo istotne, gdyż teraz produkuje się karoserię o wiele cieńszą niż kiedyś. Lakier kameleon przyczynia się także do wysokiego połysku, który powoduje z kolei piękny wygląd całego samochodu. Tak pomalowany pojazd będzie wyglądał niezwykle elegancko.

Jak wybrać lakier?

Lakier przede wszystkim powinien odzwierciedlać nasze wnętrze, marzenia, gusta czy pomysł na życie. Jesteś eleganckim panem adwokatem? Wybierz stonowany, głęboki granat ze srebrnymi wykończeniami – podkreśli to Twoją klasę. Uwielbiasz „Iniemamocnych” lub „Spider-Mana”? Przemaluj sobie na błyszczący rubin. Jesteś wesołą artystką z trójką dzieci? Zdecyduj się na niezwykłe możliwości, jakie niesie ze sobą lakier kameleon.
Aktualnie można wybrać wymarzony kolor i efekt spośród tysiąca dostępnych na rynku polskim i zagranicznym. Wiele sklepów posiada tak szeroką gamę barw, że naprawdę trudno będzie wybrać ten idealny, ale na pewno znajdzie się coś dla siebie.
Wspomniany lakier kameleon, lakier VIP czy flip flop sprawia, że po pomalowaniu takim lakierem karoseria będzie mieniła się w kilku barwach czy odcieniach, dając skojarzenia z niesamowitą zdolnością kameleona do zmiany swojej barwy.

Coś więcej o kameleonie

Kameleon występuje w odmianie Kameleon Pearls oraz Kameleon Opals. Pierwsza charakteryzuje się ciekawym efektem mienienia się barw, przypominający kameleona czy wodę w promieniu słońca. Druga natomiast oferuje niezwykłą głębię.
Oba rodzaje lakieru kameleon całkowicie odmieni Twój samochód. Wystarczy chwila, a pojazd będzie nie do poznania. Czasem warto zainwestować, żeby czuć się komfortowo w swoim własnym aucie.
Lakier kameleon dostępny jest w ofercie Lakiery24.com

Nowoczesny gadżet reklamowy

Niepowtarzalny smak marynowanych grzybów