close
Nowoczesny gadżet reklamowy

Nowoczesny gadżet reklamowy

7 listopada 2016639Views

Reklama to podstawa każdego biznesu, dlatego powinien inwestować w nią każdy- zarówno początkujący biznesmen, jak i działający już od wielu lat na rynku przedsiębiorca. Dzisiaj jednak wolimy uniknąć głośnych reklam w telewizji czy w radio- poszukujemy alternatywnych, bardziej subtelnych form reklamy. Co możemy do nich zaliczyć?

Gadżety reklamowe

Z pewnością do takich innych form reklamy należą gadżety reklamowe. Ich podstawową zaletą jest to, że nie drażnią. Najczęściej bowiem są to przedmioty codziennego użytku, takie jak: breloczki, smyczki, kubki, torebki płócienne na nadrukowanym logiem tudzież nazwą firmy. Dzięki temu zarówno klient, jak i jego otoczenie szybko zapamiętują taką nazwę i dodatkowo- kojarzą ją pozytywnie.
Co więcej- wręczając taki upominek odwołujemy się do naturalnej potrzeby odwdzięczenia się za prezent. Klient będzie chciał nam pomóc, ponieważ zadbaliśmy o niego. Warto jednak pamiętać, że gadżet reklamowy nie może być kiepskiej jakości- stawia to firmę w bardzo złym świetle. Warto także zaskoczyć czymś klienta- zamiast tradycjonalnych gadżetów dać mu coś, o czym nawet nie słyszał i co jest bardzo przydatne. Co to może być?

Power bank z nadrukiem

Oczywiście właśnie power bank z nadrukiem. Co to właściwie jest? Jest to zewnętrzna bateria zwana również przenośną ładowarką. Urządzenie to jest mniej więcej wielkości telefonu i raz naładowane umożliwia naładowanie przeciętnie aż trzy razy telefonu do pełna. Ponadto oczywiście możemy ładować inne sprzęty jak np. tablet czy aparat fotograficzny.
Jak to wygląda? W skrócie w momencie, w którym widzimy, że pada nam bateria wyciągamy po prostu power bank, podłączmy go do telefonu za pomocą kabelka USB i gotowe- telefon już się ładuje. Warto tu jeszcze wspomnieć, że zazwyczaj potrzebujemy skorzystać z telefonu w sytuacji, w której nam się nudzi np. w autobusie, w poczekalni itp. Wtedy taki gadżet i logo widzi nie tylko klient, lecz również wiele osób w jego otoczeniu.

Power banki z nadrukiem- dla kogo?

Pozostaje jedynie odpowiedzieć na pytanie, do jakiej grupy społecznej kierowany jest właśnie takie power bank. Oczywiście przede wszystkim do osób, które często korzystają z nowych, drogich telefonów, których bateria jednak przy intensywnym użytkowaniu nie starcza nawet na dzień pracy. Co to są zatem za osoby?
Power banki z nadrukiem kierowane są przede wszystkim do osób młodych i w średnim wieku, pracujących i dobrze zarabiających- a zatem do grupy, do której chce dotrzeć praktycznie każdy przedsiębiorca. Warto jednak wspomnieć, że dzisiaj prawie każdy ma telefon i co więcej- każdy chce mieć nowy telefon, który właśnie szybko „pada”. A zatem niedługo każdy z nas będzie potrzebował power banku!
Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – power bank z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem

Budowa własnego hotelu

O niezwykłym lakierze