close
Nauka gwarancją sukcesu

Nauka gwarancją sukcesu

5 października 2017kursykursy on-lineszkolenia578Views

Współczesne realia na rynku pracy stawiają poprzeczkę coraz wyżej. Szansę na zawodowy sukces mają przede wszystkim osoby ambitne, które nie boją się nowych wyzwań i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Jeszcze do niedawna jedynym sposobem na poszerzanie wiedzy, a co za tym idzie – kompetencji zawodowych, były studia podyplomowe i kosztowne szkolenia. Dzięki rozwojowi technologii i ogólnodostępności Internetu, rynek szkoleniowy ma obecnie znacznie więcej do zaoferowania.

Kursy on-line

W ostatnim czasie możemy zaobserwować w Polsce wzrost popularności platform e-learningowych. Co kryje się pod tym pojęciem? Platforma e-learningowa to strona, która otwiera zarejestrowanym użytkownikom dostęp do atrakcyjnych materiałów szkoleniowych. Jednym z najpopularniejszych portali tego typu jest cgwisdom.pl, gdzie dostępne są kursy z zakresu obsługi profesjonalnych programów informatycznych, niezbędnych do pracy na rynku architektonicznym, reklamie czy branży IT. Tym, co wyróżnia ofertę kursów on-line na tle standardowych szkoleń, jest nieporównywalnie niska cena. Koszt uczestnictwa w stacjonarnych zajęciach oscyluje w granicach 2-3 tysięcy złotych. Dla porównania – za kurs z programu Inventor udostępniony na platformie zapłacimy mniej niż sto złotych. Ponadto, atrakcyjna forma materiałów szkoleniowych w postaci instruktażowych filmów wideo wzbogaconych komentarzem praktyka to sposób na efektywną naukę w komfortowych warunkach.

Z czego warto się szkolić?

Oferta nowoczesnych platform e-learningowych jest bardzo szeroka i obejmuje ciekawe kursy z różnorodnych dziedzin. Na szczególną uwagę zasługują szkolenia, które przeprowadzają kursanta przez meandry skomplikowanego środowiska zaawansowanych programów graficznych oraz te, na których możemy nauczyć się języka programowania.

Po co przeprowadzać psychotesty dla kierowców?

Skoda Karoq – nowy SUV od Skody