Dom i Wnętrze

Meble loftowe – jak są tworzone?

Nowoczesne wzornictwo loftowe jest jednym z ciekawszych trendów ostatnich lat. Wnętrza loftowe zaskakują prostotą, ale wystarczy kilka dodatków, aby nadać im przytulności. W aranżacjach industrialnych warto wykorzystać meble loftowe. Są one dedykowane do wszystkich wnętrz!

Meble loftowe w salonie

Salon to miejsce odpoczynku i relaksu w gronie rodziny, ale też przy ulubionym serialu czy z książką w dłoni. Szukając mebli w klimacie industrialnym, warto postawić na meble loftowe takie jak stoliki kawowe. Stolik kawowy stworzy centrum pomieszczenia, pozwoli na organizowanie wspólnych chwil w gronie bliskich, podejmowanie gości. Stoliki kawowe w stylistyce loft oparte są na stabilnych, metalowych stelażach malowanych proszkowo, blat stołu tworzy lite drewno. Jasne drewno doskonale komponuje się kolorystycznie z czarną ramą – mebel taki wpisze się nie tylko w stylistykę loftową, ale też minimalistyczną. W salonach nierzadko oglądamy telewizję – dobrym rozwiązaniem okaże się stolik RTV, również w stylu loftowym. Stolik taki zapewni optymalną ilość miejsca zarówno na sam telewizor, jak i dekodery czy też kolekcję DVD. W salonach loftowych warto również wykorzystać stolik pomocniczy.

Meble loftowe w sypialni

Sypialnia jest przestrzenią do wypoczynku i regeneracji – nic nie stoi na przeszkodzie, aby i to pomieszczenie zaaranżować w stylistyce loftowej. Pomoże w tym stolik nocny z dwoma blatami drewnianymi, oparty na stabilnej, stalowej konstrukcji. Dobrym pomysłem na uzupełnienie wnętrza okaże się również konsola – takie meble loftowe nadają elegancji, sprawiają, że przestrzeń nabiera niebanalnego charakteru. W sypialniach warto zadbać też o odpowiednie oświetlenie – lampa loftowa sprawdzi się w tym celu idealnie, dopełni wnętrze i pozwoli na komfortowe czytanie.

 

 

 

 

zobacz zobacz https://hanza.edu.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-mala-inwestycja-wielkie-mozliwosci/