close
Meble hotelowe

Hotele to miejsca, które maksymalnie powinny być otwarte na gości i na ich potrzeby. To nie tylko pokoje, w których można spokojnie spędzić całe dni, ale też rozmaite strefy przejściowe, wypoczynkowe czy ogrodowe, dostępne dla wszystkich. Meble do hotelu zatem dzielą się jakby na dwa rodzaje. Na te typowe dla wnętrz oraz na meble zewnętrzne, które swoją estetyką oraz komfortem często w niczym nie ustępują przedmiotom stawianym w pomieszczeniach. Charakteryzują się przy tym wyjątkową odpornością na działanie czynników pogodowych.

Klasyczne meble hotelowe

Jeśli chodzi o meblowanie pokoju hotelowego, to podstawę stanowi wygodne łóżko z odpowiednio dobranym stelażem i materacem. W większości dobrych hoteli stawia się efektowne łóżka z tapicerowanym zagłowiem, które pełni też rolę dekoracyjną. Oprócz tego niezbędne okazują się poręczne szafki, szafy ubraniowe oraz meble tapicerowane jak fotele czy sofy. Te ostatnie pojawiają się bardzo często także w hotelowych holach czy kawiarniach.

Ogrodowe meble hotelowe

W takich miejscach odpoczynku dla gości, w poczekalniach, na tarasach widokowych, w pobliżu basenu czy w ogródkowych kawiarenkach stawia się coraz częściej meble hotelowe, które zaliczane są do kolekcji mebli ogrodowych czy zewnętrznych. Na gardenspace.pl prezentuje się bogatą ofertę takich luksusowych mebli. Aluminiowe czy technorattanowe stoły, krzesła, fotele, zestawy wypoczynkowe, huśtawki, sofy, leżanki – sprawdzą się w hotelach. W eleganckich korytarzach, we wnętrzach, ale też w strefie wellness czy w restauracji na świeżym powietrzu.

Hotelowe aranżacje inne niż wszystkie

Aluminiowe meble ogrodowe prezentują się tak designersko, że z powodzeniem umeblują awangardowy hol hotelowy. Biały zestaw z technorattanu stanie się podstawą wyrafinowanej kompozycji dla jadalni na hotelowym tarasie widokowym. Uroczy komplet kawowy z naturalnego rattanu wzbogaci nawet najmniejszy balkon, dostępny dla osób goszczących w hotelu.

Karpacz noclegi – jak znaleźć najlepszy?

Pokój dzienny i pokój nocny, czyli sprytne połączenie