close
Kuchnie retro – kit czy hit?

Kuchnie retro – kit czy hit?

W aranżacji wnętrz jest tyle różnych tematów i tyle różnych pomysłów, że niestety niektóre z nich są dość mocno nietrafione. Jak więc stworzyć piękne wnętrze w dobrym stylu i uniknąć faux pas? Przede wszystkim trzeba podążać ja wyznaczonymi trendami i tym, co obecnie na rynku jest dostępne. A jak stworzyć wspomnianą już kuchnie retro, aby nie okazało się kitem? Tego i innych rzeczy można dowiedzieć się w tym artykule.

 

Zbyt duży przesyt

 

Łączenie stylów w mieszkaniu może okazać się idealnym rozwiązaniem albo totalną porażką, jeśli przesadzi się ze wszystkimi elementami. Niestety wiele projektów, jeśli chodzi o kuchnie retro tak się kończyło, ponieważ ludzie nie znali umiaru i w kuchnie chcieli zawrzeć wszystkie kluczowe elementy. Trzeba uważać, bo od doskonałości do porażki akurat w aranżacji wnętrz jest krótka droga.

 

Kuchnie retro nie dla każdego

 

Ogólnie kuchnie retro wyglądają przepięknie na różnych projektach, ale jeśli wychodzi to wszystko spod ręki architekta wnętrz. Jeśli ktoś nie posiada takiego zmysłu, to niestety z kuchni retro może nic nie wyjść. Jeśli komuś zależy na oryginalnym wnętrzu, pomyśle i jest wiele punktów zaczepienia, to warto zainwestować i poprosić o pomoc specjalistów, którzy to wszystko uchwycą w jeden, interesujący, piękny i oryginalny styl. Z wnętrzami retro ogólnie trzeba bardzo uważać, nie tylko jeśli chodzi o kuchnię, ponieważ można łatwo popełnić błąd.

 

Oczywiście każdy stworzy w swoim domu to, co będzie się mu podobało, ale warto trzymać się podstawowych zasad, bo przepych i zbyt wiele elementów niestety nie stworzy spójnej całości.

 

Modowe trendy wiosna-lato 2019

Zalety i wady manicure’u hybrydowego