close
Kompleksowe zadaszenia tarasu

Zadaszenia tarasu to konstrukcje chroniące głównie przed słońcem i deszczem. To także tarasowe ramy, które warto zaaranżować na swój własny niepowtarzalny sposób eleganckimi meblami, egzotycznymi roślinami, motywami kamiennymi. Wokół zadaszenia i pod nim uda nam się wyczarować wymarzony świat. Zwłaszcza gdy podstawową wersję wyposażymy w dodatkowe produkty.

Zadaszenia tarasu i ogródki zimowe

Główne przeznaczenie zadaszeń tarasu to ochrona przed dokuczliwym słońcem. Zalety takich konstrukcji docenimy więc podczas upalnego lata czy podczas deszczowej jesieni. Nowoczesne zadaszenia spełniają kryterium wodoszczelności, nie nagrzewają się i nie przepuszczają promieni UV. Gwarantując doskonałe zacienienie podczas wakacyjnych dni. Ale zadaszenia tarasu to też pomysł na chłodniejsze dni. Kiedy dzięki nim stworzymy ogródek zimowy i zapewnimy sobie nastrojowe miejsce do podziwiania przyrody.

Zadaszenia tarasu i zabudowy szklane

Myśląc o korzystaniu z tarasu także w zimniejszym sezonie, warto rozważyć montaż paneli szklanych. Dzięki temu wykreujemy coś na wzór pomieszczenia, które będzie jednocześnie otwarte na świat. W takiej konstrukcji sprawdzą się m.in. bezramowe drzwi przesuwno-składane, których prawie nie widać po zamknięciu. Zabudowy szklane wysokiej jakości powstają na bazie szkła hartowanego o grubości 8/10 mm, które jest bezpieczne w użytkowaniu.

Zadaszenia tarasu i przesłony rolowane

Standardy tarasowego wypoczynku podniesie też montaż przesłon rolowanych, które dołączyć można do zadaszenia. Chronią one naszą strefę rekreacji (a często także pracy) przed nagrzewaniem, zapewniają zacienienie. O ich wygodzie przesądza sterowanie przy użyciu pilota lub korby. Wykonywane są z wysokiej jakości tkanin, dostępnych w wielu kolorach. Bez trudu dopasujemy je do konkretnej architektury.

Pompy przemysłowe – podstawowe informacje

Jakie nowoczesne meble do sypialni wybrać?