close
Klasyczny urok nowoczesnych parasoli ogrodowych

Klasyczny urok nowoczesnych parasoli ogrodowych

W poszukiwaniu inspiracji na elegancki kącik wypoczynkowy w ogrodzie najczęściej korzystamy z propozycji w sieci lub też gotowych aranżacji zamieszczonych w pismach wnętrzarskich. Dzisiaj sprawa jest znacznie prostsza – możemy po prostu skorzystać z gotowych kompletów oferowanych przez topowych producentów mebli outdoorowych. Jak sprawić, aby nasza przydomowa przestrzeń wypoczynkowa zmieniła się nie do poznania?

Znajdź piękne meble wypoczynkowe

Aby zaaranżować przestrzeń wypoczynkową w ogrodzie przede wszystkim potrzebujemy eleganckich mebli. Topowi producenci zaproponują nam ekskluzywne komplety inspirowane modą skandynawską, jak również meble tworzone z technorattanu. Oba rozwiązania w prosty sposób odmienią naszą przestrzeń wypoczynkową i sprawią, że miejsce to pokochają wszyscy domownicy. Najnowsze propozycje producentów to nie tylko meble piękne, ale przede wszystkim” wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie włókien technorattanowych pozwoliło na zabezpieczenie przed wnikaniem kurzu czy wilgoci. Aluminiowe stelaże nie odkształcają się, są zabezpieczone przed pojawianiem się ognisk rdzy.

Parasole ogrodowe – co wybrać?

Wiele osób szuka również nowoczesnego parasola ogrodowego który będzie chronił przed silnym promieniowaniem UV. Kupując parasol pamiętajmy, że niezbędna będzie również podstawa pod parasol. Szukając parasola zwracajmy uwagę przede wszystkim na jego parametry techniczne. Czasza musi być wykonana z tworzywa wodoodpornego, które uchroni nas przed promieniowaniem UV, jak i deszczem. Stelaż powinien być osadzony na ruchomej stopie, która pozwoli na rotowanie parasola o 360 stopni. Parasole pochodzące od najlepszych producentów posiadają możliwość regulowania czaszy w jednej lub w dwóch płaszczyznach.

Czym różnią się łuskarki do lodu od popularnych kostkarek?

Eleganckie meble do małego salonu