close
Jak zaaranżować balkon z pomysłem?

Jak zaaranżować balkon z pomysłem?

3 września 2019meble na tarasmeble ogrodowe119Views3Comments

Czy balkon może stać się miejscem odpoczynku? Okazuje się, że tak – i nie ma znaczenia jego wielkość. Poprzez dobranie odpowiednich mebli ogrodowych oraz dodatków uda nam się stworzyć wyjątkową przestrzeń, w której będziemy mogli odpoczywać. Jakie rozwiązania wybrać? Na co zwracać szczególną uwagę?

Eleganckie meble na balkon

Chcąc zaaranżować balkon na miejsce wypoczynkowe przede wszystkim powinniśmy pamiętać o meblach. Na balkonach wystarczy niewielki stoliczek kawowy oraz para wygodnych krzeseł. Szukając odpowiednich mebli zwracajmy uwagę nie tylko na ich wygląd, ale przede wszystkim na materiały – wystawione na zewnątrz tworzywa niskiej jakości bardzo szybko zaczną niszczeć. Wśród rekomendowanych mebli wymienia się te oparte na aluminiowych, antykorozyjnych stelażach. Nowoczesne meble ogrodowe zabezpieczone w ten sposób są również niezwykle lekkie, co jest zasługą wykorzystania aluminium. Piękne meble odpowiednie na balkony znajdziemy na stronie zumm.pl. producent zaproponuje nam także wygodne leżanki, które pozwolą drzemać czy czytać książki w wygodnej pozycji.

Szukając inspiracji na balkon warto wykorzystać gotowe propozycje producentów. Na swoich stronach pokazują nam oni nie tylko zdjęcia produktów, ale i gotowe aranżacje, które bez trudu przeniesiemy na nasz balkon czy taras.

Ochrona przed słońcem jest bardzo ważna!

Wyposażając balkon nie zapominajmy o parasolu ogrodowym – parasol z czaszą o boku do 2,5 metra będzie idealnym rozwiązaniem podczas upalnych dni. Nowoczesne parasole ogrodowe posiadają wiele punktów regulacji, przez co bez trudu dopasujemy ich ustawienie do naszych potrzeb. Czasze wykonywane są z materiałów technicznych pokrytych poliuretanem co oznacza, że nawet deszcz nie zepsuje nam miłych chwil na świeżym powietrzu.

Eleganckie meble do małego salonu

Czy taras może stać się miejscem wypoczynku?