Dom i Wnętrze

Hokery glamour – nowoczesne hokery do Twojej kuchni

Hoker, czyli wysoki stołek barowy zyskuje na popularności. Tego typu siedziska są nie tylko nowoczesne i dekoracyjne. Przede wszystkim stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych krzeseł. Równie wygodne, jednak bardziej zdobne i zajmujące mniej miejsca. W kuchni doskonale sprawdza się np. hoker glamour z oferty Italia Style. Jak dobierać ten element wyposażenia kuchennego wnętrza?

Hoker glamour – praktyczny i elegancki

W aranżacjach glamour liczą się blask i błysk. Hoker glamour to zatem doskonałe uzupełnienie kuchennego wnętrza. Nie tylko tego, w którym znalazło się miejsce na sporo błyskotek i materiałów i błyszczącym wykończeniu. Hoker wykonany w tym charakterystycznym stylu wpisuje się również w potrzeby kuchni nowoczesnych, minimalistycznych, a nawet tych bardzo klasycznych.

Hoker tego typu jest w stanie odmienić postrzeganie dowolnej kuchni. W tej zwyczajnej, której brakuje wyrazu, dodaje nuty elegancji, a nawet luksusu. Staje się również ekstrawaganckim uzupełnieniem tradycyjnych wystrojów kuchennych. W kuchniach otwartych na salon, przestronnych, urządzonych w stylu modnych loftów, hoker może się prezentować wręcz ekskluzywnie.

Hokery czarne – wyraziste i użyteczne

Możesz postawić na hokery czarne, które mimo tak głębokiej i wyrazistej barwy, sprawdzają się w formie elementu wyposażenia o mocnym akcencie kolorystycznym. Kuchnia, która jest utrzymana w stylu glamour, polubi się z hokerem wykonanym w takim stylu.

Czerń to barwa, która zastosowana we wnętrzach w niewielkiej ilości działa uspokajająco. Siedzisko tego typu może zatem współgrać z jasną i stonowaną kuchnią. Łączy bowiem walory użytkowe z wizualnymi.

Hoker złoty – nie tylko w wersji glamour

Złoty to kolejny kolor, który tuż obok czerni spotykamy we wnętrzach, w tym kuchniach urządzanych w stylu glamour. Hokery złote dodają wrażenia luksusu i elegancji. Nie muszą być jednak zbyt ostentacyjne, bo wystarczy podstawa wykonana w tym odcieniu, połączona z siedziskiem w innej barwie.

Hokery – design prosto z Włoch

W Italia Style znajdziesz stylowe i wyjątkowe w swoim charakterze hokery. Design włoski, który prezentują, staje się doskonałym uzupełnieniem kuchni aranżowanych w różnych stylach. Możesz być pewny, że te włoskie projekty wyróżniają się wysoką jakością wykonania i nieprzypadkowo dobieranymi materiałami. Do tego ciekawymi kształtami i unikalnymi formami. Tym samym do Twojej dyspozycji są stylowe, nowoczesne, wygodne i wyraziste w swoim charakterze hokery.

zobacz https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/ zobacz