close
Gwiezdne Wojny – kilka informacji na temat tej mega produkcji

Gwiezdne Wojny – kilka informacji na temat tej mega produkcji

21 października 2014gwiezdne wojny961Views

Premiera najnowszej części Gwiezdnych Wojen datowana jest na pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia 2015 roku, ale w związku z ogromnym zainteresowaniem co do kontynuacji dzieła George’a Lucasa, na jaw wychodzą szczegóły pracy nad tą mega produkcją. Do sieci wyciekły plotki o fabule, jak również głos zabrał ceniony David Fincher, który był blisko objęcia pieczy nad tworzeniem tego filmu.
Popularność sagi tworzonej przez Lucasfilm nie dziwi już nikogo, aczkolwiek wzmożone zainteresowanie częścią siódmą nie jest spowodowane kilkuletnim rozbratem z uniwersum Gwiezdnych Wojen, a z faktem, że Lucasfilm został przejęty przez studio Disneya. To właśnie ten gigant, kojarzony głównie z produkcjami kierowanymi do najmłodszych i dzieci, wyprodukuje części od siódmej do dziewiątej.
Na początku kwietnia osoby odpowiedzialne za nagrywanie kolejnych przygód Luka Skywalkera i spółki uchylili rąbka tajemnicy odnośnie fabuły, a mianowicie podano do publicznej wiadomości, że akcja rozgrywać będzie się 30 lat po wydarzeniach przedstawionych w „Powrocie Jedi”. Obsadę „Gwiezdnych Wojen” tworzyć ponownie będą Harrison Ford, Mark Hamill oraz Carrie Fisher. Reżyserem został mianowany J.J. Abrams, znany z takich filmów jak Star Trek oraz Mission Impossible III.
zdjęcie nr 4
Odnośnie przecieków na temat nowej fabuły, zapaleni sympatycy uniwersum „Gwiezdnych Wojen” otrzymali kilka strzępów informacji, którymi opleciona jest ta produkcja. Pierwsza dotyczy postaci, w która wcielać się będzie Max von Sydow. Wcześniej łączony był z czarnym charakterem, lub nawet Inkwizytorem Sithów aż po Kanana Jarrusa znanego ze „Star Wars Rebelianci”. Okazuje się, że ma być leciwym cyborgiem, która ma być jedną z centralnych postaci tej części i istnym „katalizatorem” wszelkich zdarzeń.
Ponadto w filmie pojawić się ma nowa generacja droidów R2, nieco mniejsza od doskonale znanego Artoo. Oprócz droida fani uświadczą całkowicie nową rasę kosmitów, przypominającą z wyglądu pancernika i będzie ona kluczowa dla rozwoju wypadków. Reszta spekulacji, na temat między innymi Luke’a Skywalkera, jeśli okaże się trafna, może umniejszyć rozrywkę z oglądania kolejne części Star Wars, dlatego też nie zostaną one wyjawione.
Głos w sprawie nowej serii zabrał również znakomity David Fincher. Wyjawił on, że podczas rozmów wstępnych z Kathleen Kennedy, dyrektorem Lucasfilmu wyjawił, że jeśli miałby nakręcić następną odsłonę „Gwiezdnych Wojen”, stworzył by coś na kształt najmroczniejszego „Imperium kontratakuje”, który w jego mniemaniu były najlepszym epizodem uniwersum George’a Lucasa. Fincher przyznał również, że jego wizja VII epizodu nie pokrywała się z tym, co mieli w planach producenci, jednak nie wyklucza zaangażowania się w nadchodzące części i jako wieloletni fan sagi jest gotów podjąć się wyzwania.
Więcej na temat nowości czy nowinek ze świata, uzyskasz pod tym adresem: http://www.jakzostac.info/xbox-playstation-4-jaka-konsola-prezent-dziecka/

Internet, jako miejsce dodatkowego zarobku

Przeprowadzamy się do nowego miejsca