close

Google

5 czerwca 2014google1896Views

googleGoogle, to między innymi najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka internetowa. Jednak niebawem pod tą marką światło dzienne ujrzy telefon komórkowy, na którego opracowanie firma wydała już 100 mln USD. Google, to między innymi najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka internetowa. Jednak niebawem pod tą marką światło dzienne ujrzy telefon komórkowy, na którego opracowanie firma wydała już 100 mln USD.
Urządzenie WLAN, UMTS i GPS przeznaczone przede wszystkim do korzystania z mobilnego Internetu zobaczyli wytwórcy tego typu sprzętu LG Electronics i HTC, którym wyszukiwarkowy gigant mógłby zlecić jego produkcję. Internetowa spółka na razie nie ujawnia sepcyfikacji samego telefonu. Mówi jedynie, że płaska obudowa – GooglePhone – jak nazwały aparat media, przypomina wysuwane telefony Nokii i kryje rozwiązania Blackberry oraz będzie posiadała kamerę internetową. – Za jego pomocą surfowanie po Internecie zapewni użytkownikowi lepsze doświadczenia, niż oferują obecnie stosowane komórki – reklamuje swój produkt Google.
Część analityków już od lat zwraca uwagę na to, iż Google chce być firmą telekomunikacyjną. Firma przystosowała swoje flagowe produkty – wyszukiwarkę oraz serwis pocztowy – do używania ich na urządzeniach przenośnych.

Tags:google

Zerwij umowę, Play zapłaci za Ciebie karę umowną!

WP Mobi