close
Gdzie wziąć ślub, aby pamiętać ten dzień do końca życia?

Gdzie wziąć ślub, aby pamiętać ten dzień do końca życia?

Zawarcie związku małżeńskiego to olbrzymie wydarzenie w życiu każdego człowieka. Każda para młoda pragnie, aby dzień ten był niezapomniany. Szukając interesujących inspiracji na ślub i wesele coraz więcej osób wybiera możliwość zawarcia związku małżeńskiego na egzotycznej wyspie. Nie musimy samodzielnie organizować takiego wyjazdu – zrobi to za nas jedno z topowych biur podróży!

Ślub i podróż poślubna na Dominikanie

Dominikana jest jedną z najczęściej wybieranych destynacji przez przyszłe młode pary: wspaniałe krajobrazy, piękna pogoda oraz przyjaźni ludzie sprawiają, że nie ma miejsca lepszego na powiedzenie sobie „tak”! Jak zorganizować ślub na Dominikanie? To proste – wystarczy udać się do biura podróży! Podczas rozmowy z pracownikiem touroperatora ustalamy przede wszystkim intersującą nas datę wyjazdu. Pobyt na Dominikanie trwa od kilku do kilkunastu dni – to idealna okazja do tego, aby ślub połączyć z krótką podróżą poślubną. W czasie rozmowy z pracownikiem będziemy proszeni również o wybór hotelu. W cenie wyjazdu znajdziemy bilety lotnicze, transfery z lotniska, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie turystyczne, opiekę rezydenta lub pilota, ceremonie ślubną oraz obecność fotografa. – Podczas ceremonii obecny jest urzędnik państwowy, który poświadcza swoim podpisem wszystkie niezbędne dokumenty. Są one później przysyłane do Polski – mówi jeden z pracowników marki romantyczne.com.

Jak spędzić czas na Dominikanie?

Turyści mogą korzystać z możliwości wycieczek fakultatywnych – musimy jednak pamiętać, że są one dodatkowo płatne. Osoby zainteresowane aktywnym wypoczynkiem powinny skorzystać z oferty licznych szkółek nurkowania czy też surfowania na desce. W miasteczkach znajdziemy także liczne wypożyczalnie rowerów, skuterów i samochodów, które pozwolą na samodzielne zwiedzanie wyspy.

Sztuka wsiadania na konia

Co należy wiedzieć o masażu klasycznym?