close
Firany metrażowe: praktyczne rozwiązanie dla każdego

Firany metrażowe: praktyczne rozwiązanie dla każdego

firany metrażoweFirany metrażowe to sprawdzony i praktyczny sposób dekorowania okien. Szeroki wybór dostępnych wzorów pozwala na wybranie właściwego, pasującego do reszty stylizacji.
Wybierając wystój do okna dobrze jest zastanowić się, jaki rodzaj firany będzie najodpowiedniejszy dla danego wnętrza. Jeśli za oknem rozpościera się sympatyczny widok oraz gdy nie mamy do czynienia ze wścibskimi sąsiadami, warto zrezygnować z długich firan na rzecz tych fantazyjnie wyciętych lub postawić na zasłony.
Komponując aranżację okna warto pamiętać o tym, iż w jednym zestawie można złączyć ze sobą materiały o różnych deseniach, pod warunkiem że będziemy przestrzegać jedności gamy kolorystycznej. W ofercie sklepu firanex.net znajdziemy między innymi, dobrze prezentujące się szczególnie w nowoczesnych wnętrzach firany metrażowe w postaci panelu. Do nowoczesnego stylu najlepiej pasują firany powieszone na pojedynczym drążku i opadające w prostych fałdach. W asortymencie znajdują się również wymyślne draperie, które pasują do stylizacji retro oraz dobrze wyglądają w dużych, wysokich oknach. Jasne i lekkie firany natomiast doskonale optycznie powiększają wnętrze oraz dodatkowo go rozświetlają.

Sprzęt rehabilitacyjny

Remonty mieszkań Sosnowiec