close
Elegancki balkon – urządź go z głową!

Elegancki balkon – urządź go z głową!

29 kwietnia 2016aranżacjabalkon1056Views

Nawet niewielki balkon może stać się oazą zieleni w miejskim gąszczu – wystarczy jedynie odrobina fantazji oraz odpowiedni pomysł. Inspiracji szukać możemy w katalogach wnętrzarskich oraz portalach internetowych poświęconych dekoratorstwu. Taki balkon stanie się idealnym miejscem do picia porannej kawy w weekendy czy też do hodowania ulubionych kwiatów. Od czego zacząć?
Pierwszym krokiem jest określenie naszych oczekiwań: czy na balkonie ma znajdować się niewielki stoliczek z krzesełkiem? Czy chcemy skutecznie odgrodzić się od ulicy i sąsiadów? Współcześnie istnieje wiele ciekawych możliwości związanych nawet z niewielkimi balkonami. Określmy również to, czy nasz balkon znajduje się na stronie nasłonecznionej (południowej) czy bardziej zacienionej (wschodnia, zachodnia). Dzięki temu lepiej dobierzemy rośliny, które będą się na balkonie czuły dobrze.
Wybierając meble nowoczesne na balkon zwracajmy uwagę na to, z jakiego materiału zostały wykonane. Powinny być odporne na działanie promieni słonecznych, obfitego deszczu. Najlepiej sprawdzą się lekkie meble aluminiowe, które w razie opadów możemy wnieść do mieszkania.

Co zamiast klasycznych krzeseł?

Zamiast zwykłych krzeseł i stolików możemy też wykorzystać mniej oczywiste rozwiązania. Wiele sklepów meblowych oferuje skrzynie, w których nie tylko możemy chować przybory ogrodnicze. Przede wszystkim ich pokrywa posłuży jako wygodne siedzenie!

Aranżacja pokoju dziennego

Wybór łóżka do sypialni

http://fluent-access.com/rozwod-z-orzekaniem-o-winie/ http://goldavocado.pl http://lekkie-pioro.pl