close
Domy kanadyjskie Mawit: kilka słów o ich zaletach

Domy kanadyjskie Mawit: kilka słów o ich zaletach

Domy kanadyjskie doskonale znane są w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Ich właściciele doceniają je za szereg zalet, które trudno przecenić. W Polsce popularność domów kanadyjskich nie jest duża, ale stan ten właśnie się zmienia. Coraz więcej Polaków podejmujących decyzję o budowie domu stawia właśnie na kanadyjczyki. Czy domy kanadyjskie Mawit naprawdę godne są uwagi? Dlaczego to rozwiązanie postrzegane jest za takie dobre? Zobaczmy, jakie zalety mają domy budowane w technologii szkieletowej.

Drewno

Dla wielu osób największą zaletą kanadyjczyków jest materiał, z którego są one budowane. Wykonuje się je z drewna, czyli surowca w pełni naturalnego. Dzięki temu we wnętrzu domu panuje wyjątkowy klimat, którego nigdy nie będzie w domach powstałych z cegieł.

Czas budowy

Niewątpliwą zaletą domów kanadyjskich jest krótki czas budowy. W przypadku tradycyjnych domów czas budowy wynosi na ogół kilka miesięcy. Jeśli chodzi o domy kanadyjskie, to jest on zdecydowanie krótszy. Jeśli zatrudnimy doświadczoną firmę, która zna się na swojej pracy, dom może stanąć nawet w kilka dni. Niemożliwe? A jednak!

Niewielki ciężar

Kanadyjczyki to niezwykle lekka konstrukcja, która przekłada się na niewielki ciężar. W efekcie fundament nie musi być taki mocny. Oznacza to zdecydowanie niższe koszty. Dla wielu osób jest to największa zaleta domów kanadyjskich.

Domy kanadyjskie Mawit – brak ograniczeń pogodowych

Cenione coraz bardziej domy szkieletowe można budować niezależnie od pogody. To ogromny plus w porównaniu z tradycyjnym budownictwem, które bardzo mocno zależne jest od warunków atmosferycznych.
Domy kanadyjskie Mawit to ogromny postęp w budownictwie. Wymienione zalety sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na budowę domu właśnie w takiej technologii.

Jeśli sprzedawać, to tylko w sieci!

Dlaczego warto kupić meble w Bielsku?