close
Dane na urządzeniu

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się, że Twój sprzęt się zepsuł. Wtedy albo korzystamy z gwarancji, albo oddajemy sprzęt do serwisu komputerowego. Jednak nie zapomnij o danych znajdujących się na Twoim urządzeniu.

Pierwsza zasada – karta pamięci

Jeżeli masz możliwość, wsadź do swojego urządzenia dodatkową kartę pamięci. Masz wtedy gwarancję, że po jej wyciągnięciu można oddawać sprzęt śmiało do serwisu, ponieważ wszystkie dane zostają u Ciebie. Ponadto, mamy pewność, że awarii urządzenia dane nam nie znikną.

Druga zasada – ustawienia fabryczne

Oddając urządzenie, przywróćcie ustawienia fabryczne. Nie można, doprowadzić do sytuacji, w której dane znajdujące się na urządzeniu wpadły w niepowołane ręce.
Nie należy brać pod uwagę, że każdy serwis jest nieuczciwy, jednak warto dmuchać na zimne i nie spowodować tragedii. W końcu na telefonie mamy nasze hasła, wyciągi bankowe i prywatne zdjęcia.

Trzecia zasada – pilnuj dane w chmurze

Pamiętajcie, że jeżeli nie mamy możliwości przywrócić danych fabrycznych przed oddaniem sprzętu do serwisu, to warto zmienić hasła. Pewnie nie raz słyszeliście, jak wyciekały zdjęcia do sieci.

Uczciwy serwis laptopów

My ze swojej strony polecamy serwis komputerowy Comstar. Oddając tam swojego laptopa, tablet, czy też komputer stacjonarny masz gwarancję bezpieczeństwa i szybko naprawionego sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – serwis laptopów łódź

Będąc w mocy liczb

Balustrady szklane