close
Czym jest ubezpieczenie komunikacyjne NNW?

Czym jest ubezpieczenie komunikacyjne NNW?

Wypadki drogowe i stłuczki zdarzają się nawet najbardziej doświadczonym kierowcom o wysokich umiejętnościach. Aby zminimalizować następstwa przykrych incydentów, każdy właściciel pojazdu jest zobowiązany do wykupienia polisy OC. Warto mieć jednak świadomość, że polisa pokryje szkody wyrządzone pasażerom i kierowcy samochodu, który został uszkodzony z Twojej winy. Sprawcy wypadku poradzić sobie z poważnymi następstwami kolizji pomaga ubezpieczenie NNW.

W trosce o siebie i pasażerów

Kupując polisę NNW, zapewniasz sobie ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków. Tego typu polisa może być podstawą do wypłacenia odszkodowania nie tylko dla kierowcy, ale również pasażerów, którzy odnieśli obrażenia na skutek kolizji. Na podstawie umowy NNW możemy przeważnie liczyć na jednorazowe wypłacenie środków w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci (zarówno pasażera, jak i kierowcy) oraz uzyskać środki na pokrycie (częściowe lub całościowe) kosztów leczenia i rehabilitacji. Pamiętaj o tym, że zakres świadczeń uzależniony jest od oferty danego ubezpieczyciela, dlatego przed podpisaniem umowy należy dokładnie prześledzić Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie?

Ceny ubezpieczeń komunikacyjnych ustalane są indywidualnie przez poszczególne towarzystwa. Chcesz mieć pewność, że wybierzesz najtańszą i najlepszą opcję? Zanim udasz się do biura w celu podpisania umowy, warto zapoznać się z ofertami czołowych towarzystw i porównać ze sobą ich ceny oraz oferowane warunki. Możesz łatwo to zrobić dzięki stronie mfind.pl, gdzie znajdziesz prosty w obsłudze kalkulator. Po uzupełnieniu swoich danych otrzymasz dostęp do najkorzystniejszych dla Ciebie polis.

 

 

Zaprojektuj własny ogród zgodnie z oczekiwaniami

Zanim kupimy meble łazienkowe