close
Czy ślub musi być sztampowy?

Czy ślub musi być sztampowy?

Ceremonia ślubna kojarzy nam się zazwyczaj z wystawnym wydarzeniem mającym miejsce w kościele. Zazwyczaj właśnie bowiem młode pary decydują się na ślub kościelny – i to nie zawsze z powodów religijnych. Nierzadko decyzja o tej formie ceremonii ma miejsce pod wpływem nacisków rodziny. Wiele par wychodzi z założenia, że taki ślub wygląda znacznie lepiej niż prosta ceremonia w USC.
Z drugiej strony mamy śluby w urzędach, które faktycznie trwają znacznie krócej, wymagają także znacznie mniej przygotowań i formalności. Co jednak, kiedy chcemy wyjść poza utarte schematy? Najlepszym rozwiązaniem się organizacja ślubu na Dominikanie!

Ślub na rajskiej wyspie z pewnością okaże się niezapomnianym przeżyciem.

Samo zaplanowanie wyjazdu może wydawać się trudne, my jednak przekonujemy, że nie ma w tym nic trudnego. Wystarczy zgłosić się do jednego z topowych biur podróży w Polsce i zainteresować się właśnie ofertą ślubną. Wyjazdy ślubne stają się coraz popularniejsze – młode pary poszukują nie tylko alternatywy, ale i ciszy, i spokoju. Poza tym taki wyjazd połączony jest zazwyczaj z krótkim wyjazdem poślubnym. Co wchodzi w skład takiego wyjazdu?

Atrakcje podczas wyjazdu ślubnego

W gruncie rzeczy biuro podróży dba o wszelkie szczegóły – zajmuje się rezerwacja lotów czarterowych na Dominikanę, jak również zarezerwowaniem noclegów w wybranym hotelu, zamówieniem wyżywienia. Na miejscu przyszła para młoda może korzystać z pomocy stałego rezydenta biura podróży. W cenie wyjazdu znajdują się oczywiście transfery na lotnisko oraz organizacja całej ceremonii na plaży wraz z uczestnictwem urzędnika państwowego. Biuro podróży oferuje nam również obecność fotografa, który stworzy fotorelację z ceremonii i wykona nam sesję plenerową. Na młodą parę czeka zazwyczaj także drobna niespodzianka od touroperatora.

Nowy wymiar wolności

Jakie są wady i zalety automatyki przemysłowej?