close
Biuro Twoją wizytówką

Biuro Twoją wizytówką

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą, kilkuosobową firmę czy prężnie działające przedsiębiorstwo,  biuro jest Twoją wizytówką. To przeważnie w biurze spotykasz się z kontrahentami, żeby omówić istotne kwestie, to w nim pracuje cała załoga, ono jest centrum zawodowego życia. Aby biuro jak najlepiej spełniało swoją funkcję, należy szczególnie zadbać o jego aranżację. Sprawdź, jak urządzić małe biuro, aby stało się wygodnym miejscem codziennej pracy oraz reprezentatywnym punktem spotkań biznesowych.

Część dla pracowników

Podstawowym wyposażeniem dla każdego pracownika jest biurko. Zanim zaczniesz wybierać designerskie, małe modele zastanów się, czy na pewno spełnią one wszystkie wymogi. Przede wszystkim, blat powinien być szeroki (zaleca się wybieranie blatów o szerokości minimum 120 cm), aby pracownicy mogli swobodnie rozłożyć na nim komputer i inne biurowe akcesoria. Kolejnym elementem, który odgrywa kluczową rolę w komforcie pracy, są wygodne krzesła. Aby zapewnić zdrowe podparcie dla kręgosłupa, wybieraj modele o regulowanej wysokości i z możliwością elastycznego dopasowania kąta nachylenia oparcia. Ponadto, zwróć uwagę, czy wybrane krzesła posiadają delikatne uwypuklenie oparcia na wysokości odcinka lędźwiowego kręgosłupa – ten prosty, pozornie mało znaczący element bardzo mocno poprawia komfort pracy w pozycji siedzącej! Ponadto, aby w biurze zawsze panował ład i porządek, nieocenione będą regały z licznymi przegrodami na segregatory i szafkami. Pojemne meble biurowe umieszczone pod jedną ze ścian z powodzeniem pomieszczą wszystkie dokumenty, stosy papierów, sprzęt i akcesoria.

Część dla kontrahentów

Nawet w małym biurze warto wydzielić osobną część, w którym będziesz mógł ugościć ważnego gościa. Za przesuwnymi, półprzezroczystymi drzwiami ustaw wygodną kanapę i stolik kawowy. Kiedy prywatność nie będzie Ci potrzebna, otwarty kącik będzie miejscem relaksu dla załogi.
 
 

Ogród jeszcze bliżej natury

Prawo jazdy kategorii B – o uprawnieniach