close
Bielizna damska warta uwagi

Bielizna damska warta uwagi

8 czerwca 2016bielizna damska827Views

Kobiety kochają bieliznę, jednak często nie są świadome tego, że mają ją źle dobraną. Przedstawiamy kilka zasad, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie – według jakich zasad należy się kierować wybierając intymną część garderoby?

Odpowiedni dobór stanika

Niestety popularne sklepy oferują nam rozmiary staników, nie odpowiadające rozmiarom większości kobiet. Wydaje nam się że pasują, a tak naprawdę stanik jest niedopasowany i przez to cierpi biust i kręgosłup. Przede wszystkim warto wybrać się do profesjonalnej brafitterki, która precyzyjnie ustali jaki rozmiar stanika należy wybrać. Kolejną nowiną jest fakt, że biustonosze mają rozmiar miski dopasowany do obwodu, co oznacza to, że 65 D nie będzie odpowiadało gabarytom miseczki 80 D. Są one skrajnie różne.

Majtki dopasowane do figury

Tak naprawdę wszystko zależy od tego jaki rodzaj figury posiada kobieta. Dla Pań o figurze gruszki świetnie sprawdzają się figi, natomiast panie o mniejszych biodrach świetnie prezentują się w stringach. Jednak każdy rodzaj majtek ma swoje fasony i można je dopasować do każdej figury, jednak przede wszystkim, nie wolno wybrać rozmiaru nie dopasowanego do gabarytów, aby nie doprowadzić do odciskania się bielizny (co jest widoczne pod ubraniem).
Na zakupy zapraszamy do sklepu megami.eu, ich bielizna damska jest uznawana przez klientów na całym świecie.

Grillowy niezbędnik – jakie przybory warto mieć od ręką w czasie przyjęcia w ogrodzie?

Egzotyczne wakacje – coraz popularniejsze wśród Polaków