close
Będąc w mocy liczb

Będąc w mocy liczb

6 maja 2015numerologiatarot1034Views

Niemal na każdym kroku spotykamy się z liczbami, które – czy w to wierzymy, czy nie – wpływają na nasze życie. Codziennie widzimy numery określające datę, nasze zarobki, nominały na pieniądzach czy po prostu wskazujące jakąś ilość. Jednak niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że numery mają wpływ także na to jacy jesteśmy.

Aby dowiedzieć się, co liczby mówią o naszym charakterze, wystarczy chociażby minimalne zainteresowanie numerologią. Znajdziemy wtedy wyjaśnienie dotyczące wielu naszych zachowań i nawyków.
Dla przykładu osoba urodzona 14 czerwca 1992 roku jest numerologiczną piątką. Jak to obliczyć? To proste: wystarczy zsumować cyfry z naszej daty urodzenia:
1+4+6+1+9+9+2= 32
3+2= 5
Liczby o numerologicznej piątce mogą nam powiedzieć, że jest osoba, która nie potrafi przez dłuższy czas usiedzieć w jednym miejscu. Silna chęć do działania i zamiłowanie do podróży sprawiają, że w ciągu jednej chwili piątki potrafią podjąć decyzję zmieniającą ich całe życie lub rzucić się bez opamiętania w wir przygody.
Piątki uwielbiają, gdy wokół nich dużo się dzieje, za nic nie mogą znieść stagnacji i czują się nieszczęśliwe, jeśli wokół panuje niczym niezmącony spokój. Osoby, których dacie urodzenia patronuje właśnie liczba pięć, są dowcipne i pełne uroku, ale zdarza się, że podejmują lekkomyślne, nieprzemyślane decyzje.
Piątki są wyjątkowo inteligentne i łatwo się uczą, ale czasem ich mądrość i oczytanie sprawiają, że zaczyna im się wydawać, że wszystko wiedzą najlepiej, potrafią również zbyt zdecydowanie narzucać swoje zdanie innym osobom. Liczba pięć cechuje niespokojne dusze, które dzięki urokowi osobistemu cieszą się szacunkiem i sympatią otoczenia.
Źródło: Numerologia.

Problemy ze snem u dzieci

Dane na urządzeniu