Dom i Wnętrze

Baterie łazienkowe i kuchenne ze sklepu Frapeti. Poznaj produkty od cenionych w branży producentów

Decydując się na remont lub całkowitą budowę domu, mamy w głowie przygotowany projekt, jak będzie wyglądać salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. Sprawdzamy Internet, przeglądały setki projektów w poszukiwaniu inspiracji i po kolei kreślimy plan, wraz ze sprzętami, które będą znajdować się w tych pomieszczeniach. W dzisiejszych czasach mamy pełen dostęp do tego typu akcesoriów. Robione na zamówienie lub dostępne w określonych wymiarach. Wszystko po to, aby stworzyć warunki mieszkalne, w których będziemy spędzać miło i przyjemnie czas. Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Frapeti z armaturą łazienkową i kuchenną. 

Baterie łazienkowe – funkcjonalność i nieodłączny element wyposażenia łazienki

Baterie łazienkowe należą do istotnych elementów znajdujących się w łazience. Dzięki nim mamy możliwość swobodnie puszczać wodę, ustawiać odpowiednią temperaturę i wykorzystywać różne tryby strumienia wody. Baterie do łazienki w sklepie Frapeti posiadają głowice termostatyczne z blokadami przeciwpożarowymi, które są przydatną funkcją podczas korzystania z kąpieli. Baterie są doskonałym uzupełnieniem aranżacyjnym i mają znaczenie przy wystroju łazienki. Oferta Frapeti pozwala Tobie na wybór kranów łazienkowych, które cechują się wysoką estetyką i wykonaniem z trwałych materiałów, m.in. ze stali i mosiądzu. 

Baterie kuchenne – proste wzornictwo do nowoczesnej kuchni 

Kuchnia jest to szczególne miejsce w naszym domu. Potrafimy w niej spędzać po kilka godzin dziennie gotując obiady lub przyrządzając inne posiłki na resztę dnia. To pomieszczenie to nie tylko sprzęty, które ułatwiają gotowanie, ale również sprzątanie, tj. zmywarka, zlewozmywak i bateria kuchenna. I właśnie ta ostatnia zwiększa swobodę zachowania czystości, mycia owoców, warzyw, jak i nalewania wody. Baterie kuchenne w sklepie Frapeti to oszczędność energii dzięki ustawieniu dźwigni w odpowiedni sposób, jak również praktyczność, która tak ważna jest w kuchnii. Zobacz wszystkie dostępne baterie kuchenne w sklepie Frapeti na https://frapeti.pl/collections/baterie-kuchenne