close
Balustrady szklane

Balustrady szklane

Szklane balustrady cieszą się ostatnio coraz większą popularnością. Dotyczy to zarówno balustrad na zewnątrz domów, np. przy balkonach, tarasach, schodach zewnętrznych, jak i wewnątrz, między innymi montowanych przy schodach. Takie rozwiązanie to świetny pomysł na nowoczesną aranżację przestrzeni, ponieważ szkło dodaje wnętrzu lekkości i sprawia uczucie przestronności.
Szkło idealnie komponuje się w połączeniu zarówno ze stalą nierdzewną, aluminium, jak i betonem, drewnem, dlatego szklane wykończenia trafiają w gusta wielu osób. Ciekawie prezentują się w wnętrzach minimalistycznych oraz nowoczesnych, ale także tradycyjnych.
Szkło w pomieszczeniach mieszkalnych wygląda bardzo elegancko i szykownie. Sprawia, że wnętrze wydaje się większe i jaśniejsze niż jest w rzeczywistości (przeczytaj też: Urządzamy małe mieszkanie). Natomiast drewniane dodatki powodują, że przestrzeń staje się bardziej przytulna i ciepła, zaś zastosowanie stal dodaje lekkości i stylu.
Szklane balustrady wykonane są ze szkła hartowanego, które łączone jest ze specjalną folią , co zapewnia niezwykłą trwałość i bezpieczeństwo w użytkowaniu. Są bardzo odporne na stłuczenia, łatwe w utrzymaniu w czystości, nie wymagają konserwacji, czy innych okresowych zabiegów pielęgnacyjnych. Montaż szklanych balustrad jest szybki i nieskomplikowany, a wygląd niezwykle wyrafinowany i wyjątkowo designerski.
Schody ze szklanymi balustradami doskonale wyglądają zarówno w prywatnych domach, dwupoziomowych mieszkaniach, jak i w hotelach, czy w biurach. Mogą stanowić ciekawy element dekoracyjny i nadają charakter każdemu wnętrzu.
Informacje pochodzą ze strony firmy Glassland z Poznania

Dane na urządzeniu

Dodatek do umiejętności