close
Nowy wymiar wolności

Nowy wymiar wolności

Konie od zawsze symbolizowały wolność. W ten sposób postrzegano je od wieków. Jako niezależne i silne istoty, które nawet jeśli współpracują z człowiekiem, to zachowują swoją tajemniczą mądrość i wolność. Chyba właśnie w tym poczuciu wolności rozkochują się wszyscy wielbiciele jazdy konnej.

Wolność we współczesności

Wolność we współczesności, w której każda minuta jest zagospodarowana, to niezwykle pożądana i poszukiwana wartość. Choć przez kilka godzin w tygodniu możemy poczuć taką wolność, jeżdżąc konno w ulubionym miejscu. Przekonamy się wówczas, że wolność to elegancja bycia sobą i elegancja niezależności. Uroda bycia tu i teraz.

Wolność od czegoś

Jazda konna w swojej terapeutycznej formie i sam kontakt z koniem przynosi osobom chorym i  cierpiącym całkowite lub częściowe uwolnienie od choroby. Ale nie tylko w takim zakresie jazda konna to wolność od czegoś. Ratuje ona także przed zwykłym zmęczeniem i rozczarowaniem szarą rzeczywistością. Uwalnia od natłoku codziennych obowiązków. Często – od depresji i przygaszenia, od zwykłego wypalenia, które od czasu do czasu spotyka każdego.

Wolność ku czemuś

Jazda konna to nie tylko wolność od czegoś i uwolnienie, ale także wolność ku czemuś. Ma także wymiar głęboko pozytywny. Nie tylko pozbywamy się dzięki niej okropnego balastu psychicznego, ale uwalniamy swoje szczęście i wewnętrzną radość. To sport, który jak żaden inny, przyprawia o zawrót głowy i sprawia, że krew szybciej krąży, że wreszcie chce się żyć.

Podaruj sobie odrobinę wolności

Pozwól sobie na tę odrobinę wolności lub na więcej, jeśli tylko możesz. Poczuj się wspaniale. Spełnij romantyczne wizje, w których wolność odgrywa tak istotną rolę. Zadbaj o odpowiednie akcesoria. Taką doskonałość dopełni na pewno ekskluzywne siodło skokowe Prestige.

Oficjalne spotkania w ogrodzie

Oficjalne spotkania w ogrodzie

Czy ślub musi być sztampowy?